Odumřelý zub

Odumřelý zub

Andrea  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. V listopadu mě bolel zub- tedy spíš mě bolela hlava, levá polovina tváře a tak po týdnu jsem zjistila, že to jde od zubu. Navštívila jsem paní doktorku a ta mi řekla, že zub je mrtvý a vyvrtala mi do něho díru. Pozvala mě na druhou návštěvu, kdy mi protáhla kanálky, ale protože zub stále bolel, nechala ho otevřený. Na třetí návštěvě ho stále neuzavřela. Udělala mi rtg, na kterém podle ní kanálky nebyly vidět. Zub byl stále citlivý. Protože bydlím v Praze a doktrorku mám na Moravě a zub byl stále nedořešený, rozhodla jsem se najít si zubaře v Praze. Našla jsem privátní ordinaci, kde tedy standardní zákroky hradí pojišťovna a dále platí pacient. Bylo mi řečeno, že mám dvě možnosti v řešení mého zubu. Buď se celý vyvrtá, protáhnou kanálky a udělá se dostavba, nebo o něj úplně přijdu. Zatím mi ho pan doktor pouze zavřel- aby se do něj nedostala infekce a na další sezení se mám objednat. Počítat mám s částkou 3- 4 tisíce.
Chtěla bych se zeptat, zda tutu částku bych platila i u nesoukromého lékaře. Moje původní paní doktorka mi zub ošetřila 3x ani jednou jsem neplatila. Teď mi pan doktor zub jen na chvilku zavřel a nechala jsem u něj 930 korun. A čeká mě další placení. Tak by mě zajímalo, jestli se takovéto ošetření platí všude.
Děkuji moc za odpověď. Andrea

Související recenze a zkušenosti

Zubní výplně (záchovná stomatologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí