Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ostrá bolest při kousání - špatná výplň na pětce? - Zubní výplně - Diskuze

Ostrá bolest při kousání - špatná výplň na pětce?

Ostrá bolest při kousání - špatná výplň na pětce?

Radka
Radka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den,
už skoro půl roku řeším problém s pětkou nahoře. Měla jsem tam starou amalgámovou plombu, která mi částečně vypadla. Zubařka mi ji tedy vyvrtala a vyměnila za bílou. Říkala, že je to dost hluboká díra. Ale od té doby se na ten zub nedá kousat. Nebolí mě to při ničem jiném, jen při jídle. Byla jsem u ní tedy znovu, zkoušela poklep- NIC, zkoušela barevné papírky, zda není vysoká plomba-VŠE V POŘÁDKU, říkala, že zub není přetížený,že mám tedy používat dva měsíce mezizubní kartáčky. Používala jsem je tedy+speciální ústní protizánětlivou a poté normální vodu. Opět to nepomohlo. Byla jsem tam tedy znovu,dělala mi znovu asi 3 rentgeny, říkala , že zub je pevný, není nikde prasklý, ani není plomba uvolněná, ani v ní není bublina, že už skutečně neví. Odvrtala tedy kus té bílé plomby a nahradila ji oranžovou provizorní plombou. Zubem mi ale projíždí pořád ostrá bolest při kousání jako před tím. Žádná změna. Můžete mi prosím poradit co mám tedy dělat ?? Snad nebudu muset kousat jen na jednu stranu celý život. Předem děkuji za odpověď. Radka

Související recenze a zkušenosti

Zubní výplně (záchovná stomatologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí