Mikroskopická endodoncie

Při ošetření kořenových kanálků zubu je nutné ošetřit struktury, které mají rozměry od 0,1 mm do 0,5 mm. Při mikroskopickém ošetření zubu se pracuje pod operačním mikroskopem při mnohonásobném zvětšení. Díky tomu je možné kvalitně endodonticky ošetřit zuby, které by dříve musely být vytrženy.

Aktualizováno: 7.4.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

lenatko 15.4.2021
Spokojený/á

Doktor Šourek je úžasný lékař. Specializuje se na endodoncii. Měla jsem chronický zánět na kořenu stoličky. Čekalo mě čištění kořenových kanálků. Na první konzultaci mi bylo vše vysvětleno, i mě seznámil s cenovou nabíd... Více 

AQA 18.4.2016
Spokojený/á

Dobrý den, zákrok jsem postoupila na klinice Asklepion u MUDr. Michala Dudka. Byla jsem velmi spokojena s jeho vysoce profesionálním přístupem. V současné době jsem bez problémů.

Doktor ve Vašem okolí