Červené pupínky na penisu

Červené pupínky na penisu

swing  |  návštěvník  |  Perth and Kinross
Dobry vecer,
Mam otazku ohledne meho penisu. Objevili jse mi tam takove male cervene pupinky, chtel bych se zeptat cim je toto zpusobeno a pripadnou radu koho navstvit a jak toto lecit. A jak je vlastne pricina tohoto onemocneni? Dekuji za odpoved s pozdravem swing
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Podle Vašeho poisu se přesně nedá určit o co se jedná,mohou to být kvasinky, počínající genitální bradavičky,počínající opar?
Navštivte lékaře.
Bobík  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, po analním styku se mě asi za den udělaly červené pupínky na žaludu. Potřeboval bych poradit co snimi,aby zmizeli. Žalud natírám Canestem a nic.Případně k jakému lékaři mám zajít. Moc děkuji za odpověď.
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Je to jistě infekce navštivte lékaře, kde vám provedou stěr a podle toho zaléčí.V konečníku je množství bakterií zcela normálně.
ptakohnivak  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, mam na penisu pupinek byl prvnic mensi a ted se nafoukl nevite cim to muze bejt? nebo co to muze bejt?
kimba  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den.
Zajímalo by mně co jsou zač pupínky, které mám na spodku žaludu a které jsou vidět po přetažení předkožky, není to nějaká nemoc? Také bych chtěl vědět jestli je normální, že mně na penisu rostou chlupy a to nejen u kořene, ale i vejš, je to vidět na fotce vpravo. Dají se nějak trvale odstranit?
Děkuji za zodpovězení dotazů.