Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Lechtání v močové trubici a pocit na močení - Laboratorní urologické vyšetření - Diskuze

Lechtání v močové trubici a pocit na močení

Lechtání v močové trubici a pocit na močení

Evik  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, mám problémy, myslím, urolo-gynekologický a protože se stále cítím nekomfortně, prosím o radu.
Na konci močové trubic stále cítím lechtání...a nepříjemný pocit... byla jsem u urologa s močí, která na první pohled vykazovala bílé částečky, dostala jsem 1 rázová antibiotika na rozředění do vody...závěr výsledku rozboru moči byl negativní, což bylo nepochopitelné i pro urologa....nepříjemný pocit stále trvá...už si připadám trochu jako blázen...gynekologicky jsem OK...praktická lékařka mi nasadila na posílení Uro-vaxom....a pocit lechtání je stále přítomný..dokonce mám snad pocit potřeby častějšího močení....(v loňském roce jsem užívala 2x antibiotika na močové cesty, ale přícina byla Ureaplasmata, která mi přelečila gynekoložka a momentálně jsem negativní, je možné, že mi problémy způsobuje pohlavní styk s partnerem?) už si nevím rady a nechci zase užívat antibiotika.. Děkuji E.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí