Páska TVT a rodinné výlety

Páska TVT a rodinné výlety

Jana  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
jsem měsíc po operaci - páska TVT. Nikde jsem se nedočetla, jaká omezení jsou po této operaci - jen, že nemám tahat těžké věci. Jsme rodina, která miluje výlety na kolech - 20 - 80 km. Za jak dlouho budu moct tyto výlety absolvovat? Mohu cvičit aerobic? Děkuji za odpověď. Jana
doc. MUDr. Miroslav Hanuš, CSc.  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 34 odpovědí
Dobrý den, měsíc po operaci by páska měla být dostatečně fixovaná, samozřejmě i funkční. Jak se chovat byste se nemusela dočítat, to je povinností provádějícího lékaře Vás příslušně informovat. Aerobic bych považoval za možný, stejně jako výlety na kole, ovšem zatěžování postupné asi tak v průběbu 6 týdnů až do dřívějšách zvyklostí. Pokud by se objevily problémy s kontinencí, odlišné od stávajícího stavu, ubrat na intenzitě.MH

Související recenze a zkušenosti

Stepanke 17.12.2021
Spokojený/á

K paní doktorce už chodím mnoho let a jsem s ní moc spokojená. Vždy je moc příjemná a empatická. Trápila mě inkontinence a proto mi byl doporučen gynolaser. Je to bezbolestná metoda a velmi účinná . Každý rok preventivně... Více 

filom 21.12.2017
Spokojený/á

vynikající lékařka,byla jsem u ní už podruhé a velká spokojenost,vřele doporučuji všem,před tím mě cpali doktoři 2roky jen prášky,který vůbec nepomohli,jsem 3měs.po zákroku a tedy už mohu zhodnotit výsledek a jako za mla... Více 

1 Like   5 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí