Plastika močového měchýře při stresové inkoncinenci

Plastika močového měchýře při stresové inkoncinenci

Anna55555
Anna55555  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den!Mam stresovou inkontinenci.Byla provedena 2x pásková operace.Samovolní únik moči dále mám.Musím nosit vložky.Často neudržím moči -nestihnu dojit do záchodů(většinou po nočním spaní,nebo dlouhom sezení).
Mam cystokélu,rektokélu.
Brala všelijaké léky,posledními byli VAGIFEM-při kterých moc přibrala na vaze.Na vyšetřeni chodím skoro rok,ale vůbec nevím nač to dělám?
Chtěla by vědět mohla by udělat plastiku močového měchýře? Koho požádat ,že by udělali tento zákrok?Prosím doporučit lékaře pokusí mí pomoc.
S pozdravem.Anna
adenka84  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím. Prosím sháním ženy co jsou po operaci pro stresovou inkontinenci. Příští rok končím vyšší odbornou školu a Kvalita života žen po operaci stresové inkontinence je mé zvolené téma pro mou závěrečnou práci.
Byla bych vděčná kdyby jste mi vyplnila dotazník. nezabere Vám to mnoha času max 2 -3 minutky. předem moc a moc děkuji.

https://www.survio.com/survey/d/F9O7P5U8E3U5P6T7Q

Související recenze a zkušenosti

Stepanke 17.12.2021
Spokojený/á

K paní doktorce už chodím mnoho let a jsem s ní moc spokojená. Vždy je moc příjemná a empatická. Trápila mě inkontinence a proto mi byl doporučen gynolaser. Je to bezbolestná metoda a velmi účinná . Každý rok preventivně... Více 

filom 21.12.2017
Spokojený/á

vynikající lékařka,byla jsem u ní už podruhé a velká spokojenost,vřele doporučuji všem,před tím mě cpali doktoři 2roky jen prášky,který vůbec nepomohli,jsem 3měs.po zákroku a tedy už mohu zhodnotit výsledek a jako za mla... Více 

1 Like   5 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí