Antibiotika a jejich špatný vliv na erekci

Antibiotika a jejich špatný vliv na erekci

pajaxxx  |  návštěvník
Dobrý den. Stále více si začínám myslet, že antibiotika mají špatný vliv na erekci. Může to být pravda, nebo ne? Před dvěma lety jsem měl antibiotika a po skončení nemoci jsem začal pociťovat, že při souloži, když ležím na zádech už není tak silná erekce. Letos v lednu jsem měl další antibiotika a po těch se zhoršila erekce i při souloži, kdy jsem nahoře, už se bojím používat další antibiotika, aby se to pořád víc nezhoršovalo.
Možná by to stálo někdy za prověření, jestli ATB mohou mít i tento vedlejší účinek. Možná má tento problém více mužů, ale bojí se o něm mluvit, já jsem o něm mluvil už s urologem i s obvodní lékařkou a oba říkali, že to není možné, ale já jsem si na to dával pozor a vím přesně odkdy se tak děje. Byl bych rád, kdyby se našli i další chlapi, kteří mají stejný problém a nebudou se o tom bát mluvit.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Jsem s MUDr.p.Romanem Staňkem nadmíru spokojen.Dovede člověka vyslechnout,jaký má člověk problém,dovede mu poradit,doporučit léčbu a stejně tak i nastolit léčbu.Ode mně jako známkování ve škole:1+ s vyznamenáním.tom.opa.... Více 

Doktor ve Vašem okolí