Léčba poruch erekce

Poruchy erekce postihují muže již po 30. roku věku a jsou poměrně častým problémem. Příčin je celá řada, může se jednat o projev některého z celkových onemocnění jako je obezita, cukrovka,vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, nádory, dále hormonální dysbalance, onemocnění CNS, postižení cév a svaloviny topořivých těles, psychické problémy. Léčba je dle příčiny, známé jsou tabletové formy léky, injekční prostaglandiny, podtlakové pumpy a implantáty do kavernózních těles.

Aktualizováno: 3.5.2011

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Léčba poruch erekce - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Jsem s MUDr.p.Romanem Staňkem nadmíru spokojen.Dovede člověka vyslechnout,jaký má člověk problém,dovede mu poradit,doporučit léčbu a stejně tak i nastolit léčbu.Ode mně jako známkování ve škole:1+ s vyznamenáním.tom.opa.... Více 

Doktor ve Vašem okolí