Ztráta erekce po nasazení kondomu

Ztráta erekce po nasazení kondomu

jamez  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobry den mozna to pisi uz po 3 nevim jestli se to prvni a druhy poslalo, jsem 16 lety chlap, s partnerkou mam hezky , krsany , ronamtycky vztah. Partnerka je atraktivni krasna slecna moj ji miluju a nechci ji ztratit, jsem v cytlivem veku a znamena to pro me docela hodne, mam problem s tim ze kdyz s partnerkou mame milostne predehry atd tak muj penys je normalne stoporeny a podobne partnerka vzrusena , ale kdyz nasadim prezervativ na penis, penis razem jako by prestal fungova, proste zacne (uvadat) nevim jak to napsat, a me to pak strasne stve, partnerka mi stale opakuje ze se to poda, ale ja nevim co s tim dal timto vas prosim o odpoved a o pomoc dekuji.Muzete mi odpovedet na 1JaMeZ1@seznam.cz prosim ja se tady v tech diskuzich nevyznam.
free  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
ahoj, mam stejný problém :( je mi taky 16 mam mladou a tý je 18 a muj problem je v tom že když si nasadim kondom penis zacne stavkovat jsem bez erekce ale zase kdyz jdu bez kondomu tak dosahnu mnohem rychlejs ejakulace :( jsem z toho strasne nestastnej , nastesti jsem to rekl mlady a ta to chape a je rada ze jsem ji to rekl, slysel jsem ze je taky dobry vzit si erkcni krouzky pro udrzeni krve v penisu nemam stim zadne zkusenosti ale rozhodne otestuju :D

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Jsem s MUDr.p.Romanem Staňkem nadmíru spokojen.Dovede člověka vyslechnout,jaký má člověk problém,dovede mu poradit,doporučit léčbu a stejně tak i nastolit léčbu.Ode mně jako známkování ve škole:1+ s vyznamenáním.tom.opa.... Více 

Doktor ve Vašem okolí