Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ochabování erekce při souloži - Léčba poruch erekce - Diskuze

Ochabování erekce při souloži

Ochabování erekce při souloži

petrkotny  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den
Mám problém s erekcí.
Je mi 41 let, a tento problém pozoruji již zhruba roka půl.
Osobně musím říci, že porucha erekce se dostavuje již skoro při každé souloži s manželkou. Erekce sice nastane okamžitě, ale při souloži okamžitě ochabuje až je celkem nemožné v souloži pokračovat.
Pokud masturbuji, tak erekce bez jakýchkoliv problémů a to i celkem delšídobu. Tím jsem si celkem jist, že porucha není "mechanická" ale zřejmě jiného původu. S tímto problémem nemám odvahu jít ke svému obvodnímu lékaři, a tak se obracím s prozbou na Vás, jak a za kým se obrátit. Děkuji za jakoukoliv radu Petr Kotný
markony  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, s manželkou jsme spolu 15 let a před půl rokem, jsem začal mít problémy s erekcí. Při masturbaci je vše v pořádku, ale jak přijde na milování nebo jak mi manželka před stykem začne pomáhat rukou, začnu být nervózní a vše je ztracené. S manželkou jsme si o všem promluvily, ale problém přetrvává. Můžete mi prosím poradit. Děkuji.
BabaJaga  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den. S přítelem (35 let) chodím 1/2 roku a máme problém s jeho udržením erekce při sexu. Při mazlení a líbání se přítel vzruší a jakmile má dojít ke styku, penis mu ochabne. Vždy dojde ke ztopoření a záhy k ochabnutí. Někdy se nám podaří jej zasunout do vaginy, ale hned ochabne. Přítel dost často masturboval a masturbuje a problém s masturbací nemá. Než jsme se poznali, neměl sex se ženou skoro 3 roky. Vím, že mu na vyřešení záleží, ale zatím jsem se chtěla zeptat prostřednictvím této poradny. Jsou možné nějaké praktiky (nácviky), jak to prozatím zvládnout sami? V případě, že by takové praktiky nezabraly, bude nevyhnutelné navštívit odborníky. Přítel je velmi citlivý, ale ochotný se o problému bavit. Mnohokrát děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.
Mimon  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Na problémy s erekci jsem začal pravidelně užívat Arginmax a určitě nelituji. Erekci mám pevnou jako za mlada a všechno funguje jak má. Doporučuju vyzkoušet.

Reakce na Mimon

mex  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Jste asi dealer, že? Všechny léčby pomocí předražených medikamentů, jako je Arginmax a jemu podobné, jsou založeny na pořekadle: Víra tvá tě uzdravila... Samozřejmě je velmi pravděpodobné, že obsahují všechny udávané věci, ale jak píši výše...
Mirek  |  návštěvník
  • 5 odpovědí
Na erekci jsem vyzkoušel x toho, ale nic. Koupil jsem Clavin gold, který je nový a zaujal mě hlavně tím : „ intenzivní požitek“. Neváhal jsem a zkusil, super! Sex bez nudy jsou dlouho nezažil a teď mám pro jistotu ještě jeden doma;-)
Tomi  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Zdravim.
Mam problémy s erekcí už asi dva roky. Ze začátku byli poruchy jen občas, teď při každém pokusu o sex. Buď nedosáhnu vůbec žádné erekce nebo jen částečné ale jen na chvíli. Poklesla výrazně i chuť do sexu. Žádám o radu, děkuji.
johnyy  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Taky jsem to tak měl a pomohl mi Clavin Gold! Na ten zážitek jen tak nezapomeneš ;-)

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Jsem s MUDr.p.Romanem Staňkem nadmíru spokojen.Dovede člověka vyslechnout,jaký má člověk problém,dovede mu poradit,doporučit léčbu a stejně tak i nastolit léčbu.Ode mně jako známkování ve škole:1+ s vyznamenáním.tom.opa.... Více 

Doktor ve Vašem okolí