Bolest hráze, pobříšku, močové trubice

Bolest hráze, pobříšku, močové trubice

jirka  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den.
Vážený pane doktore, byl jsem na Vás doporučen Vaší pacientkou a chtěl bych poprosit o radu a o léčbu.

V loni v polovině srpna jsem pravděpodobně po vystydnutí začal trpět bolestmi na hrázi. Bylo to velmi nepříjemné, tlačilo to, intenzivně pálilo, nemohl jsem pořádně ani sedět. Byl jsem z toho unavený, měl jsem zvýšenou teplotu. Těmito problémy jsem v minulosti už občas trpěl (cca tak 1x ročně), ale né tak intenzivně jako nyní a vždy po využívání ATB po měsíci mě to přešlo.

Koncem letošního srpna po návštěvě urologa jsem využíval 10 tablet Cifloxinalu 500mg. Po té se mi ovšem bolesti znovu vrátili. Tak jsem využíval dalších 30 těchto tablet. Potom ještě 2x12 tablet Unasynu. Větší bolest ustoupila, ale pořád to nebylo v pořádku. Po další návštěvě urologa mi bylo provedeno vyšetření. V moči nebyli zjištěny chlamýdie. Kultivací zjištěny Enterococcus faecalis- ojediněle, Streptococcus viridans- ojediněle a Staphylococcus koaguláza negativní- ojediněle. Na základě tohoto vyšetření mi byl předepsán MEDOXIN 500mg 2x10 tablet. Po využívání těchto ATB mi ještě bylo celkově špatně.

I když ty úporné bolesti, které koncem roku polevily, nejsem pořád i po skoro 5 měsících úplně v pořádku. Nyní mám občas mírnou tupou bolest a pálení v oblasti rozkroku, v močové trubici a někdy v podbříšku. Zhoršuje se to k večeru, případně po nějaké větší námaze, či v chladnu. PSA, které bylo provedeno cca před 1,5 měsícem je v pořádku, při močení nemám problémy, ale chodím častěji. Teď asi 6 týdnů užívám Uro-Vaxom 1x denně a různé vitamíny a přípravky na zvýšení imunity.

Děkuji

Ing. Jiří Mlejnek

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí