Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Potíže po operaci močáku - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Potíže po operaci močáku

Potíže po operaci močáku

Maruš  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den. Protože už nevím já, ani moje urologická paní doktorka, obracím se o radu sem. Na začátku roku 2019 jsem byla na operaci úniku moči. Operace mi nepomohla. Téhož roku na podzim jsem prodělala druhou operaci. Z nemocnice jsem odešla se zánětem močových cest, vybavená Atb. Záněty se opakovaly, tak jsem vyhledala urologickou paní doktorku. Ta mi dělala mnohá vyšetření, dívala se již 3x kamerou do močového měchýře, ale nic špatného neviděla. Sono také nic neukazuje. Chodila jsem na výplachy močového měchýře, cévkovaní a stále jsem brala jiné a další Atb. Psala jsem pár dní i mikční deník. 8-12x za noc chodit s trochou moči je náročné. Po druhé operaci se do mně totiž vejde nejvíc 150ml, ale spíše méně. Při močení mě to někdy pálí opravdu maličko, nic jiného z bolestí nepočítají, podbřisek mně nebolí.. a paní doktorka si semnou neví už rady. Samozřejmě že po celou dobu beru mimo Atb. i všecko, co je volně na močák prodejné. Nic nepomáhá. Máme rok 2022 a já už spolykala 16 krabiček Atb. Únik moči je stále.. Existuje vyšetření, které by zjistilo co se děje, nebo to chce reoperaci (což se domnívám já) co myslíte. Prosím poraďte mi. Je mi 71let. Děkuji moc.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí