Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest v močové trubici - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Bolest v močové trubici

Bolest v močové trubici

Jarka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
dobrý večer,už měsíc mám bolesti v močové trubici,při močení mně nic nepálí ale spíš bolí,někdy píchá, jako kdybych tam něco měla,moje paní doktorka mi udělala veškeré vyšetření,krev, kutivace moče,na bacily,vše je v pořádku,u urologa jsem byla na cystoskopii,kultivace moče,také vše v pořádku.Podotýkám,že před léty jsem byla rozšiřovat močovou trubici operativně a ta je také v pořádku podle pana doktora.Už si nevím rady a chci se zeptat jestli mohou mít moje léky vliv,které dloudobě užívám na můj problém.4 roky užívám DHC spolu s práškama na odvodnění s LORADUREM.Problém nastal po těchto práškách,kdy LORADUR už málo odvodňoval a natékaly mi nohy.Paní doktorka mi prášky sice změnila místo DHC na DORETU,z té mám akorád průjem a neuleví od bolesti jako DHC a na odvodnění mi dala FURON a Kalium,ale po těchto práškách mě bolí v močové trubici daleko víc,nucení každou chvíli na wc,jako kdyby předrážděné,proto je ani neužívám,ale problém je pořád stejný a bolí.Chci se zeptat neobsahují tyto léky nějakou složku na co bych mohla být přecitlivělá a způsoboval mi bolest v močové trubici a obtížné močení,spíš málo močení.Přitom dost dodržují pitný režim.Bolí mně i když si sedám,jako kdyby mi něco vadilo.Ještě se chci zeptat dají se zjistit při cystoskopii kamínky,nebo písek?Už si nevím rady a nevím kam se mám obrátit,jesli jít zpátky na urologii nebo kam.Děkuji za odpověď.
bumpr  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj, jsem muž a je mi 16 let...

Kolem období silvestra jsem prostě častěji močil (bez pálení), říkal jsem si že to nic není a o pár dní později jsem měl neustále nutkání na močení (bez pálení), hodně jsem pil a tak po 10 dnech to přešlo...

Pak se asi 10 dní nic nedělo, myslím že to bylo v pořádku..

A před pár dny zase začalo časté močení, nutkání na močení menší, ranní močení = slabý proud moči..ale někdy je slabý i odpoledne a nebo je močení přerušované.. Po masturbaci jsem nyní měl problém se startem močení (když jsem to měl poprvé nemasturboval jsem, to mi bylo nepříjemné to nutkání). Nic nepálí..

Jinak dodávám že posiluji + jeden den jsem se vymočil po masturbaci a cítil jsem pálení a uplné řezání asi 10 minut, někde jakoby mezi dolním koncem zadku a i v močové trubice, furt jsem musel chodit nedá se to popsat..

Včera jsem vypil asi 8 litrů a nevím jestli mám pít čaj nebo co nebo jak, prostě poradte.. A je možné že to je prostě jen nachlazení? DOUFÁM ŽE TO NENÍ ZÚŽENÍ MOČOVÉ TRUBICE!

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí