Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest v pupíku a močové trubici - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Bolest v pupíku a močové trubici

Bolest v pupíku a močové trubici

Lucka Vo  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,

dnes mě bolí v pupíku ( není to poprvé tato bolest se objevila zničeho nic cca před 14dny)). Je to taková píchavá bolest, jako kdyby mě někdo zevnitř píchal do pupíku. Zároveň s touto bolestí pociťuji i bolest v zakončení močové trubice. Když se napiji za pár minut tuto bolest pociťuji, močit chodím každou chvilku, ale jen po troškách. Můžete mi prosím napsat o co by se mohlo jednat???¨
Je mi 24 let, mám za sebou jeden porod císařským řezem a to před 2 lety, 1x jsem prodělala zánět močových cest a to před 10 lety.
pagotka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám úplně ten samý problém,ale navíc mi občas z pupíku vyteče krev.Jsem také po císařáku,před třemi lety a je mi 25 let.Navštívila jsem již dva lékaře,ale nikdo mi nedal jasnou odpověď,protože nikdo neví nebo spíš nechce nic dělat.Teď mě jeden chirurg mě teď léčí s diagnózou na zánět pupeční šňůry framikoinem,když ten nezabere,prý musím na operaci pupíku,že mi z něj odstraní to,co mi tam vadí.Už jste se byla u nějakého lékaře ptát?Co Vám poradil?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí