Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Menstruace a zánět močových cest - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Menstruace a zánět močových cest

Menstruace a zánět močových cest

Janča  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné aby menstruace způsobila zánět močových cest.
Od 11.10. (1. den menstruace) mě bolely záda v oblasti beder a pr.podbřišek - tehdy (16.10.) mi lékaři diagnostikovali zánět vaječníku a nasadili mi ATB deoxymykoin. Po 3-4 dnech bolesti ustaly, ATB jsem dobrala.
Tento měsíc se ale vše opakovalo... od 7.11. (den před menstruací) bolesti převážně zad, pr. podbřišek relativně v pořádku. 12.11. jsem byla hospitalizovaná, prodělala jsem různá vyšetření a zjistili že mám silný zánět moč.cest. Když ksem se ptala co to způsobilo, dostala se mi celkem nedostačující odpověď.. "No, to těžko říct, no. Ale ženy jsou k tomuto onemocnění prostě náchylné." Dostala jsem tedy ATB augmentin a děsím se představy že za měsíc - při další menstruaci - mě čeká opět to samé...Je tedy, Prosím Vás, možné aby toto onemocnění menstruace způsobovala? Jen pro upřesnění - letos mi bude 20 a před říjnem, kdy se problém objevil poprvé, jsem žádným takovým onemocněním netrpěla.
Předem moc děkuji za odpověď. Hezký zbytek dne.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí