Pálení a nucení na močení

Pálení a nucení na močení

Danula
Danula  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den chtěla sem se zeptat jak dlouho trvá rozšíření infekce moč.cest již 4 den mám silné pálení v pochvě a nucení na močení můj obvodní lékař mi poslal na gynekologii kde musim ještě čekat 2 dny na kultivaci moči dal mi pouze mastičku a čípky gyno pewaryl na úpravu poševní flory nejsem si jistá zda je to gynekologický problém nebo urologický při močení mi to nebolí ale pernamentně pálí a nutí už jsem vyčerpaná na noc musim brát prášek abych vůbec usnula.Prosím o radu s pozdravem Dana
hanka5  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chci se zeptat, už dva týdny, mám při čůrání neuvěřitelné bolesti, řezání, pálení, tak jsem začala pít urologický čaj a zakoupila v léárně Uromax... Už je to dva týdny a stále se toho nemlžu zbavit.. navíc se přidalo čůrání krve,hodně časté nucení na záchod-většinou třeba nevymočím ani kapku. V noci už nemůžu ani spát, jelikož vstávám každých deset-dvacet minut. A by toho nebylo málo, neuvěřitelně me bolí levá strana zad..JSem z toho neštastná, jelikož jsem se ted měla začít léčit na ovulaci kvůli mimču. Je mi 22 let.. a mám to ůplně poprvé...
zuzka  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den chci se zeptat už čtyři dny mam po pohlavnim styku se svím přítelem palení při močení svědění byla sem u doktora ten mě poslal na sono a vyšetření moči a nejhorší je na tom že to nechce přestat.Děkuji za odpověd Zuzka
luciecerna.dl  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,už 14 dni mám problemy s močenim,pokoušime se o miminko a v ovulaci sem začla mit problemy mam pocit jako by mě neustale tlačilo na malou chodim cca 24 krat na zachod někdy je to norm množství a někdy jen kapka ale při tom močení žadna bolest,citim jen ulevu a ke konci citim takove řezaní ale ne moc někdy mi to děla i dobře pak je to ok ale za par minut opět citim to tlačeni že musim na zachod,vydržet to jde ale musim jit po čase.těhotenstvi mam negativni.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí