Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tlak v močovém měchýři - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Tlak v močovém měchýři

Tlak v močovém měchýři

Kondro  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
potřebuji poradit. Absolvoval jsem vyšetření metodou PCR na možný výskyt chlamýdií a později i na mykoplazmata. Obě vyšetření dopadly dobře, čili bez nálezu. Dočetl jsem se, že metoda PCR je účinná odhadem na 98 procent, a doktor mě ubezpečil, že pokud jsem dodržel podmínky před odběrem moči, tak tomu mohu věřit, že jsou výsledky testy spolehlivé. Ty podmínky (neberu antibiotika a potřebnou dobu jsem předtím nebyl na WC) jsem dodržel. Pociťoval jsem v oblasti pravého třísla mírný tlak, který už necítím, ale za to mám opravdu velmi slabé "pálení" u ústí močové trubice, ale HLAVNĚ pociťuji takový tupý tlak v místě močového měchýře. Na záchod na malou tak často nelítám, jako lidé, kteří trpí výše zmíněnými problémy. Moč jsem mýval občas normální, občas čirejší, ale občas i (tmavě) oranžovou. Poslední dobu je ta tmavě oranžová častější, cca 1-2,3 dny. Jiné obtíže mi to nezpůsobuje, ale to "nepohodlí" prostě cítím. Prosím poraďte co by to mohlo být, předem díky.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí