Výtok z penisu

Výtok z penisu

aslei  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobry den,mám takový problém,je mě 26 let,jsem řidič kamionu a v 5 letech jsem byl na obřízce,jsem kuřák od 15 let.muj problém spočívá v tom,že od března mám výtok z penisu,je takový bílí ale na ubrousku světle žlutý.Zašel jsem na urologii,ale až po 14 dnech co mě to začalo.Paní doktorka mě nechala udělat výtěr z penisu a ultrazvuk,zjistila ze mam jednu ledvinu menší,tak mě předepsala antibiotika.Když jsem bral antibiotika,vytok prestal,volal jsem si na vysledky a krev,moc a sperma bylo v pořádku.Antibiotika jsem dobral a vytok znovu začal,tak jsem opet k paní doktorce zašel,dělala znova ultrazvuk s tím,jestli nemám nahodou kamen v ledvine a nebo písek v moč.cestach,ale vše v pořádku,akorat na tu ledvinu mensí.Tak mě opet predepsala antibiotika,dobral jsem je a šel za ní s problémem znovu.Udělala ultrazvuk,pak me strcila prst do řitního otvoru,předepsala antibiotika s řekla mě že to je bud zanet moč.cest a nebo prostata.Antibiotika jsem dobral a vytok mám zase.Pokusíte se muj dotaz nejak pochopit z toho jak jsem to tu rozepsal? a odpovedet mě?dekuji moc pane doktore
MUDr. Libor Zámečník Ph.D., FEBU, FECSM  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 47 odpovědí
Dobrý den,
doporučoval bych další dovyšetření – buď výtěr z močové trubice po tzv. masáži prostaty ev. bakteriologické vyšetření ejakulátu – pak je vhodné cíleně použít antibiotika. Dalším vyšetřením by mělo být ještě vyšetření moči nebo ejakulátu na tzv. chlamydie, ureaplazmy a mykoplazmata. Léčení těchto bakterií je pak jiné než to, které popisujete.
Jenda  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
Dobrý den,taky bych se chtěl zeptat ohledně výtoku z penisu.Můj problém je takoví,že trpím cca týden tím,že při močení mě pálí konec penisu (žalud).Pár minut na to mám pocit vlhkosti na žaludu a tím je výtok bezbarvý a bez zápachu.Už jsem zkoušel urologický čaj i Urinal a nic.Prosím o nějakou odpověď.Děkuji moc.
pajin  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Chtěl bych se zeptat.Měl sem 10 zpátky sex s holkou která měla menstruaci,jednalo se o nechráněný sex.Pálí mě konec penisu u ustí močové trubice.Mám i slabý výtok z penisu bílé barvy.prosím jak mám postupovat a o co se jedná??
Petr  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
již 3 dny pozoruji bilí někdy trošku zažloutlý asi hnis v penisu který vytlačim ráno.první den toho bylo hodně pak sem si koupil urologický čaj a brusinkové tablety ustoupilo to ráno už je toho jen trošku 1x vůbec nic,ale když tak to má zápach jako sperma a je to průhledné jako kapičky lásky.Kapavka to být zřejmě nemůže doufám?
cadelak  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
ahoj mam to same,uz jsi zjistil co to jea jak se toho zbavit?

Reakce na cadelak

Jenda  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
Ano vyresil jsem to tak ze jsem dosel na urologii...udelali mi vyter a byli to chlamydie...vyresili to antibiotika a po tydnu byl klid.
Honza22  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.Můj problém je ten že trpím týden tím,že při močení mě mírně pálí konec penisu (žalud).Pár minut na to mám pocit vlhkosti na žaludu a tím je výtok bezbarvý a bez zápachu.Funkce je normální ať už se jedná od vzrušení..
Četl jsem, že v tom nejsem sám ale nikde jsem nenašel čím by to mohlo být. U Doktora jsem ještě nebyl, nebyl jsem tam ještě vůbec tak bych byl moc rád, kdyby to šlo řešit tady. Moc Vám děkuji!
Martin  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Jak to dopadlo?
Petr  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Je mi 43 let.Asi před 14 dny mě bolel hemeroid.Byl i malinko vylezlí.Byl jsem u lékaře ale nebylo to akutní na operaci.Bral jsem prášky Detralex.Od té doby ale mám problém, že po stolici mám výtok z penisu ( je to jako výron semene).Při močení mě penis nepálí a jiný výtok nemám. Pouze při po močení cítím jako bych se nevymočil do konce a pořád mám nutkání.Můžete mi poradit co mám za problém?Děkuji.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí