Bolest břicha a modrání rukou

Bolest břicha a modrání rukou

arnost  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
již před půl rokem mě začalo bolet břicho v pravé část podbřišku. Po cca 3 měsících se bolest rozrostla i na levou část a nyní mě bolí skoro cele břicho (od pupku dolů). Bolesti se dali do teď zvládnout, ale bohužel se začínají stupňovat.
Také mi před 2 týdny začali modrat prsty (hlavně klouby) na rukou. Začala jsem brát Ginko, ale nic se nezměnilo. Ruce modrají velmi nepravidelně, nezáleží na teplotě ani na nějaké pravidelné hodině.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

neuvádíte zda jste vůbec byl u lékaře a bez lékařské prohlídky to není možné zjisti a proto Vám doporučuji ihned navštivit lékaře např můžete začít na gynekologi

S pozdravem,

MUDr Ilíč
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, doporučuji vyšetření u Vašeho praktického lékaře. Odešle Vás na sono břicha, provede kompletní laboratorní vyšetření. Doplňte pro jistotu i gynekologické vyšetření. Blíže se nyní nelze vyjádřit.
S pozdravem
arnost  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
moc děkuji za odpověď. Byla jsem u svého obvodního lékaře, který mi řekl, že modrání rukou je normální, a pokud mě bolí břicho mám držet dietu. Neprohlédl mě, ale řekl mi, ať mu dám 3O Kč. Vykulila jsem oči a vyděšená z jeho reakce jsem tedy odešla.
Přes známého jsem se dostala na sono břicha. Kde mi zjistily 2 cysty na vaječnících (5 cm - obě) a poslali mě na gynekologii.
Než jsem došla na gynekologii obě dvě mi praskly, ale bolesti mám pořád. Z gynekologického hlediska jsem prý úplně v pořádku.
Poslední dny se mi začíná motat hlava a občas mám i mžitky a černo před očima.
Za cca 2 týdny mám jít na gastro, ale bolesti břicha se pořád stupňují a tak nevím co mám dělat do té doby.
Nedoporučila by jste mi něco na uklidnění, nebo něco od bolesti. Něco na co nepotřebuji recept.
Moc děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek den.

Reakce na arnost

arnost  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
A ještě pro úplné upřesnění informaci, bych chtěla dodat, že během tohoto půl roku jsem zhubla přes 2O kilo. Nejen díky nechutenství, ale také kvůli tomu, že po jídle mi je mnohem hůře. Má stolice je často mazlavá a páchnoucí. Možná je to tím, že teď málo jím, ale jsem dost často unavená a bez energie. Hodně se mi zhoršil chrup. Také mě poslední cca 2 týdny začíná dost bolet hlava, lesknou se mi oči a o silných kruzích pod očima ani nemluvím (ale předpokládám, že to je již z únavy).
Mám alergii na laktózu,takže vše v čem by se jen mohla objevit nejím.

Reakce na arnost

MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, doporučila bych Helicid, Degan, ale všechno je na recept..Tak tam zavolejte a řekněte jim o svých potížích, vezmou Vás dřív.
S pozdravem