Bolest břicha a zad

Bolest břicha a zad

drozd.robert  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,
už asi 2 měsíce mám pobolívání a nadýmaní střev a bolest zad. Také mám bílý povlak na jazyku, cítím se unavená a gynekologický výtok. Již jsem navštívila spoustu lékařů a nemohou na nic přijít - krev v pořádku, pouze lehce snížená funkce štítné žlázy. Myslíte, že by se mohlo jednat třeba o nějaké bakterie? Děkuji moc za odpověď,
Drozdová
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, navštívila bych gynekologa a pak gastroenterologa, provede Vám sono břicha event. další vyšetření (koloskopii - vyšetření tlustého střeva) atd. Unavená můžete být i ze snížené funkce štítné žlázy, je třeba ji pravidelně kontrolovat. Jestliže máte krevní testy v pořádku a nízké zánětlivé ukazatele, o bakteriální infekci se nejspíš nejedná.
S pozdravem
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Diferenciální diagnostika bolestí břicha je složitá.Jestliže máte nízké zánětlivé markery a břicho Vás pobolívá je vhodné provést diagnostickou laparoskopii/ prohlédnutí dutiny břišní optikou/.V případě negativity mohou být bolesti vertebrogenní/bolesti zad/ .Před laparoskopií navštivte gynekologa a chiropraktika nebo fysioterapeuta/odlišení vertebrogennní etiologie/.