Bolesti břicha a pocit nafouknutí

Bolesti břicha a pocit nafouknutí

adelka.cvrckova  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den, už několik dní mě stále bolí celé břicho. Někdy mi to jde i do zad. Cítím se být "nafouklá". Od žaludku mi špatně není ale moc toho sníst také nemohu.Co by to mohlo být?Děkuji za odpoved
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Diferenciální diagnostika je složitější a nelze na ni jednoznačně odpovědět v internetové poradně.Vhodné by bylo navštívit praktického lékaře.Po základních krevních odběrech/KO.,bioch , moč a sed, CRP/ si nechat napsat žádanku k chirurgickému vyš . do nemocnice.Tam po gyn vyš. chirurg rozhodne co dál.V rámci tohoto vyš pravděpodobně bude provedeno i gyn vyš.Pokud bude vše negativní zajděte k chiropratikovi/fysioterapeutovi -vyloučení etiologie původu potíží od páteře- vertebrogenních potíží.
Debnár
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, stolice je pravidelná, bez příměsi? Teploty byly? Doporučuji šetřící dietu několik dnů, jíst potraviny, které nenadýmají, event. zkusit Espumisan (seženete v lékárně). Kdyby bolesti břicha neustávaly nebo se zhoršovaly, ihned vyhledat lékaře.
S pozdravem