Bolest na hrudi a brnění rukou

Bolest na hrudi a brnění rukou

Lucík  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 4 Likes
Dobrý den,už nevím,kam se obrátit.Neustále(cca půl roku) mám potíže.Trpím svíravou bolestí na hrudníku,špatně se mi i dýchá(hlavně při hlubokém nádechu).motá se mi hlava a občas se mi k tomu všemu přidá i takové jakoby brnění rukou(nevím jak to popsat jako by Vám ochromli ruce)Také mě neustále palí na horním patře v ústech a v nose.Byla jsem na vyšetření na neurologii.A nic mimo zablokované hrudní páteře nenašli.Už nevím,ke kterému lékaři jít,náš obvodní dr.mi napsal erdomed,týden jsem měla klid a znovu se to zase opakuje,pak mi napsal Duomox,zase týden klid a znovu se problémy opakují.Prosím o radu.Velmi děkuji.L
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, domnívám se, že příčina vašich potíží není kardiální, bolesti na hrudi budete mít nejspíš k té zablokované hrudní páteři, nic ale nejde bez důkladné vyšetření s určitostí vyloučit. Doporučila bych vyšetření na plicní ambulanci (RTG plic, spirometrie), event. na ORL. Nevím, jak jste stará, ale kdyby se svíravá bolest na hrudi objevovala i dále, měla byste být vyšetřena i kardiologem.
S pozdravem dr.S.Andreasová
orinoko  |  návštěvník  |  Trencin
  • 1 odpovědí
Dobrý deň, skúste sa poradiť s doktorom či náhodou netrpíte panickou poruchou, alebo depresiami, vtedy býva pálenie roznych častí tela a motanie hlavy, teda točenie, moja kamarátka to mala a už ju liečia, pálilo ju celé brucho a pošva a až odpadávala, bolo jej na vracanie. Viem lieči sa to na psychiatrii a z toho má veľa ľudí traumu ako budú vyzerať pred ľudmi, ale psychiater nelieči s prepáčením debilov, ale chorú dušu, ktorá sa potom ozve fyzickými problémami tela, možno sa mýlim, ale ak Vám nič nenájdu je to dosť pravdepodobné, že aj Vaša duša ochorela a potrebuje liečiť. Prajem veľa úspechov a zdravia