Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Píchavá bolest pod pupkem při močení - Bolest v okolí pupku - Diskuze

Píchavá bolest pod pupkem při močení

Píchavá bolest pod pupkem při močení

Skopi  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, dříve se mi často vracela a dnes po hodně dlouhé době zase objevila bolest pod pupkem. Je to vždy z ničeho nic, píchavá, křečovitá bolest, která směřuje až jako by do močové trubice. Nemůžu se při této křeči normálně narovnat a chodit. Většinou pomůže prášek proti bolesti, ale během doby, než zabere, musím na wc a je velký problém se vyčůrat. Jde to, ale při delším čůrání se "křeč" jakoby zvětšuje, bolí i na dotek při namáčknutí. Jsem z toho nervozní a zatím jsem to ještě neřešila. Dříve jsem mívala jsem zánět močového měchýře, ale to až pár let na to, co se mi tato bolest poprvé objevila (prvně v cca 19 letech). Někdy stačil i špatný pohyb, který toto "uskřinutí" vyvolal. Pak vždy zase bolest ale po několika hodinách přešla. Ve 20 letech jsem prodělala chirurug. odstranění pupeční kýly - jen asi 0,5cm. Může to mít souvislost a co s tím mám dělat? Bojím se i do budoucna, kdybych byla těhotná. Je mi 28 let. Děkuji.
olivam  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chci se zeptat-pslední dobou občas cítím, z ničeho nic, pichlavou bolest mezi pupkem a sponou stydkou. V minulosti jsem často trpěla na záněty moč. měchýře i gynekologické záněty. Ale v současnosti potíže nemám (žádné pálení při močení, ani časté nucení na močení), jen se celkem nepravidelně objevuje ta bolest. Je to většinou večer je to velmi nepříjemné. Nevíte o co by se mohlo jednat? Mohlo by to souviset s něčím jako je zánět dělohy například? (občas cítím tupou bolest také nad sponou stydkou)
Děkuji za odpověď