Bolest přímo v pupíku

Bolest přímo v pupíku

miajka8  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 Like
Dobrý den, v poslední době se mi zničehonic objeví bolest přímo v pupíku (okolo pupku to není bolestivé, ale když si šáhnu přímo dovnitř pupíku, je to cítit) a poprvé se mi stalo, že pupík se černě zabarvil (vypadal jako špinavý). Můžete mi poradit čím by to mohlo být způsobeno? Děkuji. Prosím o zaslání odpovědi na mail miajka@seznam.cz.
teico  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Jednou tak za 14 dní mám bolesti v pupku a kolem něj a v průměru 20cm.Bolest trvá tak2 až 3 hod.a potom náhle přejde a bez léků,když si lehnu tak bolest je horší,kdž stojím nebo jdu bolest není tak hrozná.Může to být namožené nějaké svalstvo,pracuji na slévarně.Děkuji.
hladikova.baruska  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den taky me z niceho nic zacolo bolet primo v pupiku nevim z ceho to je a slepe strevo uz mam vyoperovane.Nevite co to muze byt. Dekuji za odpoved.
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, dnes ráno mě začal na dotek bolet vnitřek pupíku, v místě kde byla odstřihnuta pupeční šňůra. Bolí to jen na omak, místo je ztuhlé a mírně načernalé. Stalo se mi to již přibližně před měsícem, ale samovolně to odeznělo. Můžete mi poradit? Děkuji, Veronika.
vrnka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,začalo mě píchat přímo v pupíky.Trvá to asi tak týden a mám i střevní potíže.5 let sem po operaci slepého střeva,po operaci mám srůsty,ale nikdy sem s tím neměla vyslověně problém.Mohlo by to s tím souviset?

Děkuji za odpověď Veronika
Lucie  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, 2 dny mě bolí v pupku. Je to bolest jako při nataženém pupku. Nic jiného mě netrápí. Můžete mi poradit co to může být.
nany871986  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den v posledni době mě boli přímo v pupiku a v těsné blizkosti nej a provází mě i plynatost.nevíte o co by mohlo jít
Pojta45  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, už asi dva roky, je to tak jednou za 3 měsíce mě začne bolet v pupíku a jde mi to dolů k poštěváčku. Jak kdeby od pupku dolu natahoval nějaký provaz, nejde mi chodit a ani si nemůžu vyčůrat, nevíte někdo co by to mohlo být ? Díky moc
Silvia  |  návštěvník  |  Kosice
  • 1 odpovědí
Dobry den mam ten isty problem aj ste zistili čo to je
vrnka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,před lety mě taky začalo bolet v pupiku,nejdřív mě to bolelo jen trochu a pak se bolest začala stupňovat,že se mi o stalo,že jsem nemohla chodit.Pupek mi pak zčernal.Šla jsem k doktorovi a poslal mě na chirurgii.Tam se mě ptali,jestli jsem se do něho nebouchla,že to vypadá jak modřina.Ja že ne,že mi zčernal z ničeho nic.Dali mi antibiotika a nějakou mast.Za 14 kontrola.Bylo to lepší,ale.po týdnu jsem to měla zpět.Dali mi další antibiotika a záda se to opakovalo.Pote jsem šla k jinému chirurgovi,ten mi řekl,že je to divné a dal mi mast,za 14 dni kontrola.Tyden jsem měla klid a zase se to vrátilo.Šla jsem znova na chirurgii,poslali mě na sono,nic tam nebylo,jen prý malá kyla.Nicméně mě poslali na operaci kýly a plastiku pupku,že jsem měla pupik hluboko.Tu černou věc mi vyřízly a poslali na histologii.Z černého pupku se vyklubala endiometróza.Moje gynegoložka mi řekla,že s něčím takovým se za svých 50 let nesetkala a to podotýkám,že jsem na gynekologii byla a ptala jsem se jestli to nemůže být gyn. původu.Takze můj příběh s černým pupkem ?.Jsem zdravá a mám 2 krásné děti.