Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Píchání v okolí pupku - Bolest v okolí pupku - Diskuze

Píchání v okolí pupku

Píchání v okolí pupku

Lůůca  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
již několik dní mě trápí velice nepříjemná a spíše pichlavá bolest v oblasti okolo pupku. Nemám ani moc chuť k jídlu, pociťuji hlad, ale jídlo do sebe na závěr nemohu dostat. Včera jsem dokonce cítila celkovou slabost a měla jsem teplotu 38,3. Slepé střevo nemám od roku 1998.
Děkuji za odpověď.
Tatiana  |  návštěvník  |  Bratislava
  • 1 odpovědí
Dobrý deň, občas ma picháva hneď pri pupku z pravej strany..väčšinou keď zjem niečo mastné..Čo to môže byť..Raz ma tam tak pichalo, že som sa nemohla postaviť ani z postele a sa mi zdalo, že až brucho mi trochu opuchlo z tej bolesti..
jani211  |  návštěvník  |  Bratislava
  • 2 odpovědí
dobry den uz dlhsiu dobu som si vsimla ze ked idem na velku mam krv v stolici a teraz v noci som mala bolesti okolo pupku a mam uz dlhsie vysiu teplotu v noci,,,tak ako keby mi brucho horelo a strasne sa spotim,,,
jani211  |  návštěvník  |  Bratislava
  • 2 odpovědí
a este hladam lekara ,alebo gynekologa co by mi vedel pomoct,,uz dva roky mam taky problem ,ze nemozem mat pohlavny styk,lebo mi praska koza do posvy,lekarov som uz vystriedal od ba az po piestany a ani jeden nevie pomoct stale liecia dake bakterie,,lieky a kremy,alebo uz mi davaju aloe vera,,a stale nic,,uz som stoho tak nestastna ze uz prosim o pomoc ,,,a to nehovorim ze kazdu stredu chodim na vyteri a raz nic nenajde a zasa o mesiac nieco najde,,,
marta  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den už asi měsíc mam tlaky kolem pupku a pocit plnosti jak kdyby mi to břicho šlo vystřelit břicho je horké teploty nemam sono v pořadku co to muže byt
marie  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,chtěla bych se zeptat,píchá mě v pupíku a nejvíc když jdu na malou,nevíte čím by to mohlo být? děkuju
maria dosova urbanska
maria dosova urbanska  |  návštěvník  |  Kosice
  • 1 odpovědí
dobry den mam bolesti v pupku aj na dotik co a ako mam postupovat mam drzat nejaku dietu alebo navstivit lekara dakujem pekne za radu