Bolesti kolem pupku, horečka, nauzea

Bolesti kolem pupku, horečka, nauzea

walli  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den,
už několikátý den mě bolí břicho okolo pupku, bolest je tupá, spíše nepříjemná než křečovitá, ale třeba při zakašlání nebo škytnutí tu zapíchá asi tak na 2 vteřiny a pak to odezní. Doprovází mě horečka a nepříjemný pocit přicházejícího zvracení. Můžete mi poradit? Děkuju.
petra85  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den už asi dva měsíce mám problém s bolestí kolem pupíku lékař z chirurgie mi udělal sono kde se nic nenašlo obvodní lekárka mě poslala na vyšetření hadičkou do žaludku jediné co se našlo že mám nějaky průchod mezi jícnem a žaludkem větší a můžu mít nadbytek žaludečních kyselin na což mi bylo předepsáno léky EMANERA 40 na vyzkoušení s tím že jsem měla neustále řešení i u krčního s pocitem stálého bolení v krku.bolest je píchava reagující na pohyb někdy i na jídlo je spíše na levé straně někdy na pravé ale to málo je pohyblivá v okolí pupíku většinou nahoře nebo na pravém boku to je nejčastější.léky používám již 2týdny ale nelepší se to.neuroložka řekla že to od páteře nevypada jelikož mám problém spíše s krční páteři.už si nevím rady jak to řešit.děkuji Křenková
Kata  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Mam uz zhruba tyden bolesti kolem pupku pocit jak kdyz me bud boli k tomu aj hrudnik a s tim i zada,pocity na zvraceni po jidle ale nezvracim a s tim me pritom boli v prubehu dne i zaludek.chtela sem se zeptat co to muze byt,brala sem si dvakrat ranisan bolest na par hodin presla ale druhy den,kdyz sem se najedla to zacalo opet bolet
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Pře pěti lety jsem byl na operaci pupeční kýly, od té doby mě čas od času píchá přímo v pupku a to předevší při močení když končím potřebu je to většinou po nějaké námaze a tato bolest postupně odeznívá trvá to maximálně jeden den stává se mi to tak jednou dvakrát do roka. před operací kýly jsem tyto potíže neměl.Jsem aktivní sportovec. Děkuji za odpověd.
jitka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
dobrý den už nevím co mám dělat již několik měsícu mě bolí břicho na leve straně kolem pupíku a táhne se to směrem dolu do podbřišku a do třísla byla jsem n kolonoskopii ok,gynekologii ok sono ok jsem z toha uplně vyřízená co to je za bolest bojím se k lekaři někam jít pripadám si jako že si vymejšlím je mi 39let
Eva  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj Jitko, já mám úplně to samé, jsem zoufalá, bolesti kolem pupku příšerné, břicho tvrdé a nateklé a tlaky mi střílí do hrudi, třísel a boků. A nikde nic, prý jsem v pořádku. A taky přístup jak k hypochondrovi. Můj život je o ničem...poradila jsi si s tím už nějak? děkuji
Dominika18  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, teď už druhý den mě bolí kolem pupku. Když si tam sáhnu tak to pobolívá a někdy to cítím i když si tam nesáhnu. Teď nechci chodit na pohotovost, tak se chci zeptat jestli nevíte co to může být ? Slepé střevo už nemám takže tohle jsem hned vyloučila. Je mi 18. Díky za odpověď. Dominika
Eli  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Bolest kolem pupíku dítěte (7let)
Dobrý den, moje 7letá vnučka má dlouhodobě bolesti kolem pupíku a zvrací. Přijdou z ničeho nic a třeba druhý den odezní. Má to už několik let. Dcera s ní byla u lékaře, ten nejprve řekl, že má vnučka kýlu a po půl roce, že se kýla zvětšila. Když ale dcera navštívila děts. kliniku v Ústí n/L. sdělil pak doktor zde, že toto dítě žádnou kýlu nemá. Nicméně si s jejími bolestmi neumí nikdo poradit. Ani z testů krevních se nic neukázalo. Dodávám, že zvrací i v autě od malička má s tím problémy. Neporadíte mi prosím?
Děkuji za odpověď. Eli
katty2000  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

již čtyři měsíce řeším bolrsti břicha, nejprve jsem měla bolesti v levo pod žebry - spíše jako tlak. Dělali mi Sono, gastroskopii a nic nenašli, zažívací obtíže nemám - tedy pouze říhání. Zhruba před třemi týdny se ještě přidala tlaková bolest napravo u pupku a cítím tam občas tepání, v poloze v leže jako by tam bylo pnutí. Když jsem šla k doktorce řekla mi že je to normální a ať zkusim nejíst bílé pečivo. Poslední dva dny cítím tlak i pod hrudní kostí. Na dotek bolest necítím jen občas u pupku. Co by to mohlo být? Moje doktorka už to dále řešit nechce s tím že podobné problémy má dnes každý druhý.