Bolesti lýtek, těžké nohy

Bolesti lýtek, těžké nohy

Naďa49  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Žena 70let, cvičí, 2 roky nemůže pěstovat turistiku, pouze krátké procházky, nohy nemůže "utáhnout", křeče v nohách. Celiak, veškerá vyšetření na reumatologii, krev, interna, poradna pro celiakii...nepřinesla výsledek proč se tak děje. Žena je již nervově labilní, neví kam se má obrátit. Díky za případné příspěvky, názory a rady. Naďa
MUDr.Robětín Karel
MUDr.Robětín Karel  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 10 odpovědí
Dobrý den,mohl bych se na manželku podívat a dle výsledku vyšetření bych ev.navrhl léčbu akupunkturou a magnetoterapií.Budete-li mít zájem zavolejte 604846908
Dr.Robětín
www.jehlicky.cz
Esthé Laser Clinic  |  Basic member  |  Praha
  • 27 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,
doporučuji cévní vyšetření dolních končetin, mohlo by se jednat o onemocnění žil - ztv. chronickou žilní insuficienci, která je velmi často provázena danými subjektivními obtížemi.
S pozdravem,
MUDr. Kubátová Esthé-laser clinic
moona  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Pěkný den přeji.Je mi 36 let a 3 měsíc mě bolí nohy od kolen dolů.Neměla jsem žádný úraz a proto nevím,co to způsobuje.Večer jak uléham tak to pocituji a ráno po probuzení to bolí nejvíc.Jsem doma na mateřské,takže nejsem nijak zatížena.Nemám křečáky ani oteklé nohy.Ale ta bolest nohou ráno jak se probudím je nesnesitelna.Když se pak postavím na nohy a začnu dělat běžnou práci doma,tak už je to v pohodě.Děkuji za odpověd.
L.  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, je mi 22let a mám sedavé zaměstnání a dělám 12hod služny. V poslední době, mě pěkně bolí lýtka, kolikrát nemůžu ani vydržet jaká je to bolest, doktor se mi před dvěma měsíci kontroloval žíly a mám je v pořádku. Může to být zaměstnáním? A jak se toho mám prosím zbavit? Děkuji za odpověd.

Související zákroky