Bolest v lýtkách pouze při doteku

Bolest v lýtkách pouze při doteku

Klára  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den, mám už dlouho bolesti v lýtkách (několik měsíců). Bolest se objevuje pouze při doteku,je nutné s tím něco dělat?
BcD Clinic  |  Basic member  |  Praha
  • 8 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
zvýšená citlivost při doteku může být způsobena poruchami cévního systému, žilní a lymfatickou poruchou nebo neurologickou zátěží, kromě toho se může jednat i o obecně vyšší citlivost. Doporučuji zkontrolovat cévní systém a pokud používáte hormonalní terapii, dočastně vysadit. Poud budete mít zájem o cévní vyšetření, můžete se obrátit na naší kliniku, kde se tímto oborem zabýváme.

S pozdravem MUDr.Věra Derflová
BcD Clinic
miki  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,asi týden mě trápí bolest levého lýtka-pořád stelná-při chůzi, v klidu,v noci...hlavně na zadní straně lýtka a pak jako by těsně za holení kostí citlivé na dotek.Nohu nateklou nemám, asi před půl rokem jsem byla na SONU kvůli podezření na hlubokou žilní trombozu,ta se naštěstí neprokázala.Byla jsem odeslaná na ortopedii,na RTG dr. taky nic neobjevil,dal mi Aulin od bolesti.Teď se bolest vrátila,nechce se mi zase obíhat "kolečko" u lékařů,kteří stejně nic neobjeví.Neměla byste pro mě nějakou radu,jaká by mohla být příčina?Děkuji za odpověď. Michaela

Související zákroky