Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Podezření na trombózu - Bolesti lýtek - Diskuze

Podezření na trombózu

Podezření na trombózu

eli  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den mam blbej dotaz ale jako musím kámošku ujistit. Když jí začlo bolet levé lýtko šla k lekaři jo a udělali ji sono jako jestli nema trombozu ta se nepotvrdila a navic jen ji nebyl videt v berci jedet tok ve vetvy no ale pry to tromboza nebyla ale dali ji pro jistotu injekce do bricha na redeni krve a v patek kontrola sla tam ve stredu a ona prisla este ten vecer co byla rano ze ji je nevolno a udelali ji rychle EKG srdce pak poslouchali plíce nic tak vzali znova krev a on ji rekl ze rano jak ji nabirali tak ji mela negativni ze proste vse vyslo i negativne tak pak cekala hodku zas na vysledky ty druhe pro jistotu ji to zase nabrali a zase byla negativ napsal ji ze neprokazuje hlubokou žilní trombozu a poslal ji domu ze si to ma ledovat a sla teda domu a aby ty injekce dala do lekarny no ale ona se boji ze proste tu trombozu prez to ze lekar vysetril i na ty pohotovosti ji ujistil ze ji nema a i ji to tam vysvetloval tak sla druhej den k jinemu lekary sla rovnou na bory do nemocnice kde delaj cevy a tam ji poslali znova na sono a delal ji to primo primar to sono ty nohy jak ve stoje tak v leze a neprokazala se ji tak ji dalal lekarka na zily prasky ona mela kamoska i pred tim salmonelozu a tak ji poslali zase domu a kdyz ji to boly aby nosila kompresni puncochy no a ona tady domne huci ze trombozu ma a ze umre nevite, co s tim? Ze by ji doktori nelhali to ani nemuzou ona si to proste mysli ze trombozu ma a tecka....... ja jsme zni na vetvi a jens e uz radim kamoska je ted u men a stojna ze umre
MUDr. Jaroslav Hirňák - Perfect Clinic  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Liberec
  • 269 odpovědí
  • 24 Likes
Dobrý den.
Bylo by to velice příjemné přesvědčit Vaši kamarádku online odpovědi, že ještě neumře, ale věřte, že to nikdo z nás neumí. Je to na Vás aby jste ji ujistila, že byla důkladně vyšetřená a má správnou léčbu. Jistě Vám důvěřuje více než lékařům.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 14 odpovědí
  • 405 Likes
Opravdu si myslíte, ze někdo tady Vasi kamarádku přesvědčí , ze neumre? Kdyz ji nepřesvědčil již regiment doktoru a jejich vysetreni? Dr vraspirova Blanka

Související zákroky