Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Horečka, vyrážka a bolesti kloubů - Horečka - Diskuze

Horečka, vyrážka a bolesti kloubů

Horečka, vyrážka a bolesti kloubů

anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den. Před 8-mi dny jsem prodělala "chřipku" - bolest celého těla,bolest kloubů, horečka až 38,6. Po 3 dnech horečka ustoupila, ale osypala jsem se drobnou růžovou, nesvědivou, vyrážkou, kromě obličeje po celém těle. Druhý den vyrážka postupně zmizela(snad i díky dithiadenu), ale v odpoledních hodinách se vrátila horečka (do 38,4). K té se přidala bolest kloubů: nebolí všechny, ale postupně - nejprve pravý loket a koleno a k tomu krk v místě,kde se spojuje s hlavou. Když po 2 dnech bolest tam polevila, přenesla se klouby levé ruky(včera večer) a už začínám cítit i pravé rameno. Dnes nejsem schopna zvednout levou ruku do upažení, naštěstí odpoledne už teplota nestoupla přes 37,5.
Lab. výsledky-odběr den po výsevu vyrážky: CRP 3,7 leukocyty 3,4(normálně mívám 4-5, Hb 125(normálně mívám 138), trombo 99 (normálně mívám 180).IgE v normě.
Původně jsem myslela na chřipku, pak se příznaky shodovaly se šestou nemocí,kterou kdysi prodělaly děti, ale ta bolest kloubů... Prosím poraďte.(Může vůbec mít šestou nemoc dospělý?)
Mirek  |  návštěvník
  • 5 odpovědí
Ahojky, já jsem mívala bolesti kloubů pravidelně, omezila jsem k vůli toho i cvičení.. Nechtěla jsem s tím jít hned k lékaři, tam chodím už fakt jen když úplně musím :) a zašla jsem první do lékárny. Nabídli mi Proenzi a Priessnitz, rozhdola jsem se pro Priessnitz,protože jsem na mateřské a Proenzi se mi zdálo drahé.Jsem ráda,že jsem na nedala na reklamu a od té doby co mi pomohl si ho kupuji. A už opět i cvičím :)