Únava, třes, slabost

Únava, třes, slabost

Jana K  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
dobrý den ráda bych se zeptala delší dobu sem byla unavena ale zvladla sem to ale až dneksa se mi hroně začli třást ruce a měla sem slabost v nohou a bylo mi horko hrozne a trošku se mi točila hlava nevite čim to muže byt ?
MUDr. Ladislav Fildán  |  Basic member  |  Anesteziologie a resuscitace  |  Brno
  • 41 odpovědí
Velmi pravděpodobně jsou to psychické potíže - smíšená úzkostně depresivní porucha. Deprese se zpruvu projevuje jako únava, třes je jasnou známkou neurózy (úzkosti). Jděte ke svému lékaři pro psychofarmaka nebo odeslání na psychiatrii. Jinou možností je zkusit homeopatii, Bachovu terapii esencemi - tedy některý způsob přírodní terapie. MUDr. L. Fildán, Brno
KIKO  |  návštěvník  |  Bratislava
  • 1 odpovědí
Prepáčte, ale homeopatia či Bachová terapia, nieje založená na žiadnom vedeckom ani logickom či rozumovom princípe. Je to okultizmus.
Marie2345  |  návštěvník  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se poradit už delší dobu na sobě pozoruju nějaké změny jsem často unavená každé ráno se probudím čilá svěží,ale během dvou hodin na mě padne únava a taková slabost, že se nedokážu dostat k určitým pracem mimo jiné jsem i zpozorovala, že mi už víc jak dva týdny cuká na levé straně břicha pod pupíkem je to nepříjemné, vždy se to objevý jen když mám klidový režim ukázala se i častá nervozita a silná menstruace.Chtěla bych se tedy optat jestli to má nějakou příčinu.Děkuji předem za Vaší odpověd. Marie

Související zákroky