Únava po porodu

Únava po porodu

Dana 80  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Pěkný den. Měla bych k Vám následující dotaz: těhotenství jsem prožila naprosto pohodové (bez zvracení, nevolnosti,zvýš. TK, bílkoviny v moči, otoků apod.,pouze se mne občas "zamotala hlava",ale to je v těh,zřejmě běžné) Ovšem cca po 6.měs. po porodu se u mne začala projevovat únava,což se "dorazilo" střevní chřipkou po Vánocích. CCa 4 dny jsem měla průjem se zvýš. teplotami,přičemž jsem zhubla 7 kg a po celou dobu držela dietu i plně kojila. Následně se mne rozjela extrémní únava,slabost a vyčerpání. Zhoršily se mně i migrény s aurou ("blikání před očima",přechodné brnění až necitlivost prstů a poloviny tváře)Na tento typ migrény jsem trpěla od 20-ti let cca jednou ročně,ale po porodu a té chřipce se tohle objevovalo takřka každý druhý měsíc. Krevní obraz i hodnoty hormonů Šž byly v pořádku. Rovněž EEG, CT a EMG bylo v pořádku. (lékař ještě zvažuje, že mne odešle na MRI) Je prosím možné,aby tyto příznaky (tj.enormní únava,již cca půl roku trvající slabost a občasné migrény s aurou)byly následkem dlouhodobého kojení a prodělané průjmové chřipky?? Např. v důsledku nedostatku nějakého vitaminu či minerálu.??? (např. vit B nebo hořčík?)

Související zákroky