Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Čtvrtý den teplota 38 - Zvýšená teplota - Diskuze

Čtvrtý den teplota 38

Čtvrtý den teplota 38

RENČA24  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den moje dítě 4 lety má už 4 dní teploty 38 ,dávám mu Paralen jen na chvíli mu zabere byla jsem sním u lékaře ten nám řek at mu dávám Paralen ale pořád má teploty mohl by mi někdo prosím poradit předem děkuji
RENČA24  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
.
dobry den můj syn 4 lety má už 4 dní teploty 38 rýmu kašel zimnici průjem dávám mu PARALEN zabere mu 2 hodiny byla jsem sním u lékaře tak mi řek at mu dávám PARALEN ale ten mu pomůže tak 2 hodiny poradili by jste mi prosím co mám dělat předem děkují
MUDr. Věra Schöblová  |  Basic member  |  Všeobecné lékařství  |  Brno
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, podle toho, co říkáte, trpí pravděpodobně Vaše dítě chřipkou. Pokud se stav bude horšit, navštivte dětského lékaře, jinak dávejte chladné zábaly, a to na čelo, předloktí a bérce. Ty, při zahřátí vyměňte. A samozřejmě Paralen v doporučené dávce dle věku dítěte. Doporučuji Vám pro příště, abyste se této nemoci vyhnuli, nechte sebe i své dítě očkovat. Pak pravděpodobně chřipku nechytí. S pozdravem MUDr. Schöblová