Je tato tělesná teplota normální?

Je tato tělesná teplota normální?

Smeloch  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den asi 14 dní mám ráno 36,6 V poledne 37, odpoledne 37,3 a večer 37 nebo 36,8 To asi není normální. Děkuji Smělý
MUDr. Věra Schöblová  |  Basic member  |  Všeobecné lékařství  |  Brno
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Výše uvedené teploty jsou celkem v normě, lehce zvýš. teplota k večeru , kterou udáváte, by Vás také nemusela příliš znepokojovat, protože během dne může docházet k určitému kolísání teploty, ale závisí hlavně také na tom, jak se cítíte. Pokud máte nějaký problém, typu např. větší únavy, bolesti kloubů, apod., bude lepší, když se přestanete pravidelně několikrát denně měřit, ale raději navštívíte svého praktického lékaře, který Vám může udělat komplexní vyšetření včetně labor. odběrů, tak, aby se vyloučilo ev. nějaké onemocnění. Jinak, při tak pravidelném sebesledování a opakovaném měření tělesné teploty, by se mohlo jednat také o psychický problém, neboť, jak předpokládám, jste tato měření předtím pravidelně nevykonával.
Smeloch  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, dekuji za Vas nazor mel jsem uraz ( pretrhane vazy v rameni, zlomenou pazni kost, drobny ulomek kosti : proto jsem se sledoval a prisel ze mam zvysenou teplotu. Jinak se nekontroluji. Nechal jsem si udelat krevni obraz a ne vse ok. Diky Smely