Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Přetrvávající zvýšená teplota - Zvýšená teplota - Diskuze

Přetrvávající zvýšená teplota

Přetrvávající zvýšená teplota

Jerabkova82  |  návštěvník  |  Praha
Před 14 dny jsem skončila léčbu angíny, penicilin mi nezabral tak jsem dostala Augmentin 650, kvůli silným bolestem v krku a kašli. Po ukončení léčby bolest v krku přestala, avšak kašel trvá dál, a mám stále zvýšenou teplotu 36,8 až 37,5 jak kdy. Dále se mi udělali u krku AFTY, lékařka na ORL mi řekla, že je to proot, že mám oslabenou imunitu po antibiotikách. Ale děsí mě ty zvýšené teploty a kašel, který trvá už 14 dní po ukončení nemoci.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, kašel může po překonané infekci přetrvávat i 6 týdnů. Ve vašem případě bych zvažovala RTG hrudníku. Některé atypické mikroorganismy, které vyvolávají infekce dýchacích cest včetně penumonie, nejsou na vámi užívaná antibiotika citlivá.
DAGMAR  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
6,2,2012 jsem onemocněla,bylo to spíš nachlazení,velká rýma,kašel a pálení v krku.K tomu jsem měla teploty okolo 37,5-37,8.Léčila jsem se paralenem.Lepšilo se to,ale po 10 dnech se mi to vrátilo zpátky.Lékař kvůli teplotám mi nasadil antibiotika na horní cesty dýchací,ale po užití léků-je to už měsíc,mám stále zvýšenou teplotu do 37,5 a v krku se mi tvoří hleny,které mě dráždí.Cítím se unavená a bezradná,protože ráda bych šla do práce,ale s teplotou bych to nezvládla.V r.93 jsem prodělala zánět myokardu a projevilo se to podobně,po nějakém pohybu teplota a únava.Pan doktor mi bral krev prstem,ale zánět se neobjevil.Tak nevím,co dál.Děkuji
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla sem se zeptat-v sobotu 12.1.jsem dostala teplotu-37,7a pálilo mě v krku.V pondělí jsem přes neustupujici teplotu šla k praktickému lékaři.Byl mi nasazen kodein a rovamycine 3M.I.U.Jenže i po týdnu užívání mám kašel,zvýšenou teplotu-37,4 a pri polykání mě pobolívá v krku..CO DĚLAT?PŘEDEM DĚKUJI CHRÁSTKOVÁ