Dlouhodobě zvýšená teplota a zimnice

Dlouhodobě zvýšená teplota a zimnice

elza  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, již přes měsíc, možná i déle mám zvýšenou teplotu 37,3. Jsem zimouřivá a často mám i při spánku zimnici. Tu teplotu nemám zvýšenou celý den, ale sama na sobě to již cítím, začínám se potit a mám zimnici, jakmile si teplotu změřím je zvýšená. Mám i zduřelé krční uzliny, byla jsem u doktorky, dala mi antibiotika, něco na ten krk, i když jsem jí řekla, že mě v krku nebolí, jen že mám dost zduřelé ty uzliny. Antibiotika byly na 3dny s týdení účinností, teprve po tom týdnu, teplota klesla na normál, ale to trvalo jen asi týden, uzliny jsou na krku stále, byla jsem u doktorky znovu, udělala mi jen test z krve z prstu a dala to jen do takového malého přístroje, tam jí vyšla hodnota 8 a jsem prý v pořádku. Mám to prý z oslabené imunity a ať si koupím nějaké vitamíny.Teď to mám zase, nevím co mám dělat, již jsem jí jednou žádala, aby mi udělala celkový krevní obraz, ale odpověď byla,že u ročníku 84 to není potřeba.
Vivi  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, četla jsem Váš příspěvek a jako bych ho psala já sama... Mám úplně ty stejné problémy, příznaky a taktéž léčba proběhla třídenní a teplota s únavou a oteklým krkem se neustále vrací... Bylo mi lékařem řečeno, že mám oslabenou imunitu a že celkový krevní obraz není nutný... Únava se neustále zhoršuje a tělo je čím dál více bezvládnější... Jsem ročník 78... Teploty nemívám celý den a mám je už od svých 21 let a nikdo mi zatím nebyl schopen pomoci...
anibas  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
dělala Vám lékařka krevní testy na toxoplazmózu? Jestli ne , vyžádejte si je. Já ji mám již zaléčenou a příznaky jsem měla stejné.