Dlouhé trvání menstruace

Dlouhé trvání menstruace

Romana  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den,je mi 15 let,menstruaci mám pravidelnou a beru antikoncepci,od června.Tentokrát jsem však zapomněla vynechat 7midenní pausu a tudíž jsem ani neměla menstruaci..(jeden měsíc).je však divné,že i přesto,že jsem nevysadila jsem menses dostala..Problém je,že trvá už 11ctý den.Co mám dělat?
Centrum asistované reprodukce CAR 01 Brno  |  Basic member  |  Brno
  • 6 odpovědí
Dobrý den, antikoncepci lze užívat i bez týdenní pauzy např. 3 -6 měsíců v kuse, následně pauzu udělat a odmenstruovat. Takový postup je možný pouze u monofázické antikoncepce, tedy u antikoncepce kde se nemění hladina hormonů. Nevím jakou antikoncepci užíváte, což je podstatná informace. Pokud krvácíte 11 dní, tak se již obraťte na svého gynekologa.
S pozdravem MUDr. Tomáš Vrána
fifinka21  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je to možné mit menstruaci od 21.8.2011 a stále trvá,mužete mi poradit.Děkuji za rychlou odpověd.Olejníková.
Doc. MUDr. Aleš Sobek, CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Olomouc
  • 88 odpovědí
  • 11 Likes
Vážená paní, tak dlouhé krvácení může být známkou patologického procesu v děloze. Je nezbytné, zajít k odborníkovi a sjednat provedení vyšetření dělohy (ultrazvuk, hysteroskopie). Přeji pěkný den



Doc. MUDr. Aleš Sobek CSc.
XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

tak že Vy krvácíte od 21/8/201 ?? jedině Vám můžu poradit ihned navštivte lékaře.

S pozdravem,

MUDr Ilíš

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

sisinka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
ano ale mam to krvaceni a spineni nakou dobu spinim a pak zase krvacim,nemela jsem menstruaci skoro mesic cely kveten sem to nedostala sla jsem k lekari ten mi 6.6.2011pichnul injekci a mela jsem to jen 7dni a pak naky mesic klid az pak to zacalo ten 8 mesic.no abyla jsem u neho a rekl ze se to spravi.no a to vydim ten vysledek,jak se to spravilo.takze asi zmenim doktora.Jinak vam dekuji za odpoved. a doufam ze to nebude nic vazneho.Olejníková.
otma  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, dnes je to desátý den od prvního dne menstruace, vždy jí mám šest a pořád krvácím, cca 2vložky za den, může se tělo čistit nebo mám už jít k lékaři? Děkuji.
Kaja  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,krvácím už asi 14 den. Nemám bolesti a ze začátku to bylo slabé ale tet už je to silné a docela se bojím.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
nebojte se a zajděte ke svému gynekologovi.
DR Texl

Reakce na Sanatorium Helios

anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Ahojte , mně pomohli na www.sanceprozdravi.cz , taky jsem měla dlohodobé potíže s menstruaci .
Katka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám menstruaci už 10dn,normálne 5-6.Je možné podat mi injekci na zastavení menstruace?a za jak dlouho mi přestane cyklus?Děkuji
Jana  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
prosím o radu
je mi 23 let, mám nepravidelné krvácení, menses mám dvakrát, dokonce jsem měla i třikrát za měsíc, většinou po pohlavním styku nebo po sportovní námaze. Mívám křeče v břiše, k tomu bolestivé močení.
Moje gynekoložka mě poslala na výplach, který se ale neuskutečnil, pán doktor usoudil ,ještě spolu s kolegy,že zákrok pro tak mladou ženu nechce udělat, nasadil mi prášky, které mi pomohly menses po 15dnech ukončit.
Problém se ale opakoval.
Doktorka mi potom nasadila jinou antikoncepci s Lunafemu jsem přešla na Tri-regol 21+7, ale problémy mám pořád.
Poraďtě mi prosím, co mám dělat, jsem z toho zoufalá i celkově vyčerpaná.
Děkuji.
Jana
Janina  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, snad plaším zbytečně. Je mi 26 let, vážím 76 kg. Zhruba v říjnu jsem přestala brát antikoncepci. Od té doby jsem měla menstruaci delší než dříve, cca 2 týdny. V posledních měsících se to zlepšilo a menstruace trvala přibližně 9 dní. Tento měsíc se mi však normální krvácení nedostavilo, spíše jen "špiním" a to už asi 16 dní + mě začala bolet prsa. Můj pan doktor právě nastoupil 14 denní dovolenou, proto prosím o radu zde. Předem děkuji za Vaše reakce.
Alena  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

začala jsem zhruba po roce znovu brát antikoncepci. Konkrétně Dienille. Nasadila jsem ji první den menstruace, jak mi bylo řečeno. Prášky beru pravidelně každé ráno okolo 7h. Stále krvácím. Už je to 9den a stále je to silné. Nevíte v čem může být problém? Je mi 23let a i bez antikoncepce jsem měla pravidelný cyklus, trvající cca 5-6dní.

Děkuji
Nikol  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
27.9. jsem začala krvácet (menstruační cyklus). V ten den jsem začala brát antikoncepci NATALYA. Běžný menstruační cyklus mám 5-7 dní.Ale tentokrát to trvá 9 dní.
Může to být způsobeno tím, že jsem začala poprvé brát antikoncepci?
Jak dlouho to tak může trvat?
A pokud máte zkušenost s HA Natalya zajímá mě váš názor :) děkuji.
Devilka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Mám menstruaci už přes 3 roky a nikdy se mi tohle nestalo. Měla jsem celý březen menstruaci né tak silnou ale měla. Myslíte, že to může být něco závažnýho? Bojím se stím zajít k lékaři a říct to rodičům.
MKp  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 41 odpovědí
Odvahu! Rodiče jsou určitě fajn.
kejsi  |  návštěvník  |  Karpos
  • 1 odpovědí
je mozni aby krvacela zena 4 nedele

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí