Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D.

Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D.

BRONZE BADGE
Počet příspěvků: 0

Oftalmologie

   Ostrava

1. Oční s.r.o.Zeptejte se lékaře

  Adresy
Adresa
Zalužanského 1192/15
areál Vítkovické nemocnice a.s., budova B
Ostrava
703 84
Česká republika


Doporučení kolegů

 
01 Oftalmologie
 
 

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D. již získal/a tato hodnocení

Jiřka CH.

,
Spokojený/á   |  
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)

Vážená p. profesorko, mám velký zájem Vám vřele poděkovat za vaši péči při mojí operaci katarakty(u obou očí)ve Vítkovické nemocnici v Očním s.r.o. Jste skvělá odbornice. Vidím skvěle bez jakýchkoliv problémů. Zároveň Vás doporučuji ostatním pacientům spojených s touto vadou. Děkuji Vám za mo...

Více
Anonymous
Anonymous

,
Spokojený/á   |  
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)

Profesorka Mudr Jirásková je skvělá odbornice a měl jsem možnost jí sledovat při mé operaci 12.2.2012 v nemocnici areálu Vítkovické nemocnice.Vyjádřuji paní doktorce velkou poklonu a děkuji za to,že mi opět pomohla zbavit se mého šedého zákalu.Děkuji Jaroslav Pindor

Více

ProfilMotto:

Specializované oční pracoviště, které vzniklo převedením činnosti ambulantní a lůžkové části očního oddělení Vítkovické nemocnice do 1. Oční s.r.o.

Více o lékaři

Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph.D.

Prof. Jirásková promovala v roce 1989 na Lékařské fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. V letech 1989 - 1993 pracovala jako sekundární lékařka Oční kliniky ILF Masarykovy nemocnice v Ústí na Labem. Od roku 1993 pracuje na Oční klinice Lékařské fakulty University Katlovy a FN v Hradci Králové.

V roce 1992 získala atestaci I. stupně a v roce 1996 atestaci II. stupně v oboru oftalmologie. V roce 1997 úspěšně ukončila doktorské postgraduální studium na LF UK v Hradci Králové obhajobou disertační práce v oboru oftalmologie a byl jí udělen titul PhD. V roce 2004 byla jmenována docentkou pro obor oční lékařství, v roce 2009 profesorkou. Prof. Jirásková se specializuje především na mikrochirurgii oka, onemocnění povrchu a předního segmentu oka, na neurooftalmologii a oční imunologii a alergologii. Dlouhodobě se též věnuje problematice transplantací očních rohovek a implantaci keratoprotéz..

Prof. Jirásková je místopředsedkyní oborové rady Katedry oftalmologie a komise pro obhajoby disertačních prací a rigorózní zkoušky v oboru oftalmologie. Vede kurzy neurooftalmologie, sloužící k postgraduálnímu vzdělávání oftalmologů, a podílí se na přípravě a vedení kurzů klinické alergologie i oční mikrochirurgie.

Absolvovala několik dlouhodobých zahraničních stáží, např. u prof. Finea v Eugene, Oregon, USA, u prof. Oshera v Cincinnati, Ohio, USA a u prof. Gregora v Londýně, GB.

V roce 2001 získala cenu prof. MUDr. J. Vanýska, DrSc., která se uděluje za nejlepší publikovanou práci oftalmologům do 35 let.

Prof. Jirásková je členkou Oftalmologické společnosti J. E. Purkyně, American Society of Cataract and Refractive Surgery a European Society of Cataract and Refractive Surgeons. Je autorkou a spoluautorkou více než 200 publikovaných vědeckých prací. Vydala 4 odborné monografie a několika kapitolami se podílela na dalších 8 knihách. Aktivně se zúčastňuje tuzemských i zahraničních sympozií, kde přednesla již více než 600 přednášek. Je spoluřešitelkou několika grantových výzkumů.


Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Členství
ASCRS - American Society of Cataract and Refractive Surgeons
ČOS - Česká oftalmologická společnost
ESCRS - European Society of Cataract and Refractive Surgeons
Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.

Doporučit lékaře Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D.