Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D.
Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D.

Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D.

Oftalmologie
 • 0% >7 dnů 2
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
  doporučení
  od kolegů
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Zalužanského 1192/15
areál Vítkovické nemocnice a.s., budova B
703 84 Ostrava
Česká republika

Hodnocení (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph. D. již získal/a tato hodnocení

vidím skvěle

Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Jiřka CH.  |  12.3.2012
  Spokojený/á

Vážená p. profesorko, mám velký zájem Vám vřele poděkovat za vaši péči při mojí operaci katarakty(u obou očí)ve Vítkovické nemocnici v Očním s.r.o. Jste skvělá odbornice. Vidím skvěle bez jakýchkoliv problémů. Zároveň Vás doporučuji ostatním pacientům spojených s touto vadou. Děkuji Vám za mo... Více 

Anonymous

velká poklona

Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Anonymous
Anonymous  |  16.2.2012
  Spokojený/á

Profesorka Mudr Jirásková je skvělá odbornice a měl jsem možnost jí sledovat při mé operaci 12.2.2012 v nemocnici areálu Vítkovické nemocnice.Vyjádřuji paní doktorce velkou poklonu a děkuji za to,že mi opět pomohla zbavit se mého šedého zákalu.Děkuji Jaroslav Pindor

Doporučení kolegů

Profil

Profil

Motto:

Specializované oční pracoviště, které vzniklo převedením činnosti ambulantní a lůžkové části očního oddělení Vítkovické nemocnice do 1. Oční s.r.o.

Členství

 • ASCRS - American Society of Cataract and Refractive Surgeons
 • ČOS - Česká oftalmologická společnost
 • ESCRS - European Society of Cataract and Refractive Surgeons

Více o lékaři

Prof. MUDr. Naďa Jirásková, Ph.D.

Prof. Jirásková promovala v roce 1989 na Lékařské fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. V letech 1989 - 1993 pracovala jako sekundární lékařka Oční kliniky ILF Masarykovy nemocnice v Ústí na Labem. Od roku 1993 pracuje na Oční klinice Lékařské fakulty University Katlovy a FN v Hradci Králové.

V roce 1992 získala atestaci I. stupně a v roce 1996 atestaci II. stupně v oboru oftalmologie. V roce 1997 úspěšně ukončila doktorské postgraduální studium na LF UK v Hradci Králové obhajobou disertační práce v oboru oftalmologie a byl jí udělen titul PhD. V roce 2004 byla jmenována docentkou pro obor oční lékařství, v roce 2009 profesorkou. Prof. Jirásková se specializuje především na mikrochirurgii oka, onemocnění povrchu a předního segmentu oka, na neurooftalmologii a oční imunologii a alergologii. Dlouhodobě se též věnuje problematice transplantací očních rohovek a implantaci keratoprotéz..

Prof. Jirásková je místopředsedkyní oborové rady Katedry oftalmologie a komise pro obhajoby disertačních prací a rigorózní zkoušky v oboru oftalmologie. Vede kurzy neurooftalmologie, sloužící k postgraduálnímu vzdělávání oftalmologů, a podílí se na přípravě a vedení kurzů klinické alergologie i oční mikrochirurgie.

Absolvovala několik dlouhodobých zahraničních stáží, např. u prof. Finea v Eugene, Oregon, USA, u prof. Oshera v Cincinnati, Ohio, USA a u prof. Gregora v Londýně, GB.

V roce 2001 získala cenu prof. MUDr. J. Vanýska, DrSc., která se uděluje za nejlepší publikovanou práci oftalmologům do 35 let.

Prof. Jirásková je členkou Oftalmologické společnosti J. E. Purkyně, American Society of Cataract and Refractive Surgery a European Society of Cataract and Refractive Surgeons. Je autorkou a spoluautorkou více než 200 publikovaných vědeckých prací. Vydala 4 odborné monografie a několika kapitolami se podílela na dalších 8 knihách. Aktivně se zúčastňuje tuzemských i zahraničních sympozií, kde přednesla již více než 600 přednášek. Je spoluřešitelkou několika grantových výzkumů.

Lékaři & Pracoviště

Zákroky