Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Měření délky nohy po TEP kyčle - Kyčel - totální endoprotéza klasická - Diskuze

Měření délky nohy po TEP kyčle

Měření délky nohy po TEP kyčle

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Kdo změří délku nohou po TEP kyčle a kde?
MUDr. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 248 odpovědí
  • 76 Likes
Doma nebo u sousedky krejčovským metrem.
Měří se od spina iliaca anterior superior k vnitřnímu kotníku (viz google nebo atlas anatomie).
Dozvíte se , že máte jednu nohu delší, většinou tu operovanou. A aspoň bude důvod si dát u sousedky kafe.
liba  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, to tak má být správně, že operovaná noha je delší? Hodně jsem mezi lidmi, co jsou po operaci slyšela, že mají jednu nohu delší. Tak nevím...
Děkuji za odpověď. liba
Marika  |  návštěvník  |  Trencin
  • 10 odpovědí
  • 5 Likes
Zdravím, ja som mala po operácii pocit, že mám operovanú nohu dlhšiu. Po zmeraní sa ukázalo, že je to pravda - rozdiel necelý 1 cm. Po uplynutí rekonvalescencie - t.j. cca po pol roku mám obe nohy rovnako dlhé a super sa mi chodí. Bez problémov, tak ako pred úrazom. Som vďačná primárovi ÚVN Ružomberok MUDr. Masarykovi za kvalitne odvedenú prácu.....
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Tak díky,to je informace k nezaplacení.
Juliesvarc  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 58 odpovědí
  • 13 Likes
Já jsem byla na operaci loni v dubnu, a po operaci jsem to zjistila ještě v nemocnici při chůzi. Měla jsem ji o 1cm delší. Dnes kdybych to nevěděla, tak to nepoznám. A změří Vám ji Váš optoped. Ať Vám to šlape:))

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí