Tlak 5 měsíců po TEP kyčle

Tlak 5 měsíců po TEP kyčle

FIALA  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dodrý den mám dotaz jsem 5 měsíců po TEP kyčle. Stále mám tlak u kloubu a v třísle mě to šponuje. Čím to může být. Děkuji za odpověď.
jjb  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 8 odpovědí
Dobrý den, jsem 4M po kyčli a mám to také. Absolvoval jsem i lázně a dále ještě 3 týdny na intenzivní RHB v nemocnici. Snažím se dále cvičit a rozchodit.
Libuše  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 11 odpovědí
Dobrý den, já jsem po TEP kyčle šest měsíců a tlak u kloubu a šponování v tříslech mám také, ale čím dál tím míň. Je to naprosto normální a časem to odezní. Hodně to v místě masírujte. S pozdravem Šafaříková
jjb  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 8 odpovědí
Dobrý den,
mám to obdobně, ráno je to horší, pomáhá to rozhýbat...... Stále přetrvává problém obléci ponožku nebo zavázat botu - věřím, že to nevyskočí z kloubu a nutím to trochu silou. Asi se to zlepšuje, ale hodně pomalu. Nebýt té rozdílnosti délek, snažil bych se to rozběhat, ale při rozdílu podrážek o 3+ cm mi to fakt nejde.
Hodně zdraví/zlepšení přeji !

Reakce na jjb

Libuše  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 11 odpovědí
Já nohu ohnu a koleno dám k břichu, ale musím si pomoct rukou. Nemám ještě tak silný stehenní svaly, tak s ponožkou a tkaničkami to jde obtížněji, ale je to každý den lepší. Já cvičím a jezdím na kole. Přeji vám ,ať to rychle rozhýbete. Mě čeká na jaře druhá noha, tak to do té doby musím zvládnout .

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

MUDr. Dominika Fričová Absolvoval som na rehebilitačnej klinika Malvazinky operáciu TEP kýčle, pani doktorka Fričová. Chcem jej poďakovať za skvele odvedenú prácu a profesionálny prístup. Konečne sa môžem znova hýbať bez... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí