Zamítnutí lázní po TEP kyčle!!

Zamítnutí lázní po TEP kyčle!!

MartinaF  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, jsem 2 měs.po TEP kyčle, po operaci převezena na rehabilitaci v Jevíčku na 24 dní, kde mě postavili na nohy. Zažádala o lázně, které mi byly zamítnuty ZP ministerstva vnitra 211, všichni co byli v Jevíčku tak poté do lázní normálně jeli asi jiná ZP, má někdo zkušenosti? může si to pojišťovna dovolit, když máte na lázně nárok???Nechápu pro koho tedy ty lázně jsou. Děkuji M.
Rút  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.Jsem po operaci obou kyčlí a lázně jsem vždy dostala.
Jsem u Všeobecné pojišťovny.
S pozdravem
Vlasta Šanteková
MartinaF  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji, no jiná pojišťovna to mám smůlu.🙁
Corneja  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 11 odpovědí
zkuste si zjistit, proč vám to zamítli, třeba něco bylo špatně vyplněno nebo nedodáno, praktičtí lékaři v tom často nemají jasno. Dana
Michaela  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mamce zamítli také lázně po TEP. VZP tvrdí, že z důvodu kapacity. Když ale zavolala do Lázní (Bohdaneč), tak jí bylo řečeno, že poukaz z VZP přišel pozdě. Ačkoliv měla zprávu o schválení z VZP dostatečně brzo, poslali to do lázní pozdě a o jeden den nestihli 3měs lhůtu. Teď si VZP vymysleli nový důvod, že neměli všechny podklady, resp.neměli vše uvedeno v jedné souhrnné zprávě od obvoďáka. Je to jak v kocourkově. Mamka nemohoucí a dle info z lázní už tam dávno mohla být. Nebýt hloupých postupů VZP. Teď nevíme co s tím.

Reakce na Michaela

MartinaF  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Zdravím, to je mi moc líto, je to nehoráznost, jsem také pěkně naštvaná, zrovna ti kteří to po operacích potřebují nejvíce tak nic, ale jejich rodinní příslušníci a známí si takhle přilepšují dovolenou. Bohužel po uplynutí těch 3 měs.s tím asi nic nezmůže, zkuste se odvolat 🙁

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

MUDr. Dominika Fričová Absolvoval som na rehebilitačnej klinika Malvazinky operáciu TEP kýčle, pani doktorka Fričová. Chcem jej poďakovať za skvele odvedenú prácu a profesionálny prístup. Konečne sa môžem znova hýbať bez... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí