Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tlačící drát po operaci ramene - kdy se vyndá? - Rameno - operace přední luxace - Diskuze

Tlačící drát po operaci ramene - kdy se vyndá?

Tlačící drát po operaci ramene - kdy se vyndá?

Vlastik  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobry den,
jsem tri tydny po operaci luxace ac. tossy 3 a tyden po vytazeni stehu z cca. 10 cm jizvy. A mam takovy problem ze me jeden drat jakoby leze ven a tlaci na kuzi zevnitr a vcelku to boli. A mam jit na dalsi kontrolu az za 14 dni kde mi budou delat rentgen. A chtel bych se prave zeptat kdy mi budou ty draty vytahovat? Protoze primar chir. oddeleni me rekl ze ty draty vytahnou po 6-ti tydnech od operace coz by melo byt po te kontrole s tim rentgenem. Jenze doktorka na chir. ambulanci kde mi vytahovaly ty stehy mi rekla ze draty se vytahuji az po rehabilitacich a to v radu 3 az 6 mesicu. Jde mi o to jak ten drat tlaci a boli to, tak to bych jeste tech 14 dni snad vydrzel, ale pokud to tam ma byt jeste nekolik mesicu to nevim jak bych to vydrzel, natuz jeste ty rehabilitace? A nebo jeste jit na chirurgii zrovna protoze ten drat by tam takhle nemel vylezat a melo se to nejak napravit. Doufam ze sem to napsal srozmitelne.
Predem dekuji za odpoved

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Lehovec mi pomohl rychle a kvalitne vyresit vlekly problem s ramenem, po vysetrenich a konzultaci hned nasledoval navrh operace, provedene p. doktorem na klinice Dr. Pirka. Rychla rekonvalescence, mmj diky pro... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí