Zdravím, v pátek 12.4. mi trhali osmicku vpravo dole, rostla...

Zdravím, v pátek 12.4. mi trhali osmicku vpravo dole, rostla...

prpet  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Zdravím, v pátek 12.4. mi trhali osmicku vpravo dole, rostla zešikma do sedmičky. Samotný zákrok jsem necítil bolest, paní doktorka příjemná, musela osmičku rozpůlit. Ale vše šlo hladce, i sama paní doktorka byla ráda jak dobře to jde. Zašila mi ránu, do rány předtím dala nějakou “výživu”. Dneska bude někdy kolem 14h 3. den od trhání. Trošku se bojím jestli se vše hojí správně. Má slabou pachuť v ústech, rána bolí, ale jakmile ji začnu chladit nebo si vezmu jakýkoliv prášek od bolesti, tak bolest do chvilky uplne zmizí. Otok je jen mírný kolem rány. Včera jsem si omylem sahl jazykem na ranu a ucitil jsem jen dáseň. Chci se zeptat, jestli je ta bolest a trosku pachut normalni? Ve zprávě mám napsáno že to bylo většího rozsahu, snesena kost, takze pocitam ze ta bolest je na miste. Jinak rána nekrvácí, uz v den zakroku jsem mel jen mírne nahnedle sliny a vecer uz prakticky nic.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí