Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Krvácení po kyretáži - Nádory dělohy - Diskuze

Krvácení po kyretáži

Krvácení po kyretáži

Guty  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den,v únoru mi byl odstraněm polyp a provedena kyretáž.Vše bez komplikací,menstruaci jsem dostala ještě ten měsíc,v pořádku.Pan doktor mi doporučil,abych od březnových měsíčků začala brát antikoncepci,alespoň 3 měsíce (nikdy jsem antikoncepci nebrala).Od prvního dne měsíčků jsem začala brát antikoncepci a jiř 15 dní dost krvácím.Pan doktor mi napsal 3x denně Norethisteron a řekl,že když se to do dvou dnů nezlepší,musím znovu na kyretáž.Mám strach,myslím si,že je to brzy po té první.Také se chci zeptat,jestli to krvácení mohla způsobit antikoncepce.Mám tři děti.Děkuji
Alusa  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,v září mi byla provedena laparoskopie a odstraněna ložiska endometriozy a srůstů v podbřišnici,k tomu byla provedena kyretáž děložního hrdla,z důvodů samovolného krvácení několik měsíců mimo cyklus.Nyní krvácím a beru hormonální terapii visanne na endometriozu.Co mám dělat v mém případě,prosím o radu?Mám dvě děti.Děkuji.
Angelika 72  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,v loni v březnu jsem byla na kyretáži,od té doby do letošního ledna jsem brala proveru a vše bylo v pohodě. Před měsícem jsem znovu začala krvácet mimo menses a znovu jsem postoupila kyretáž. Týden po zákroku jsem začala opět krvácet a trvá to dodnes. Chtěla bych se zeptat,jestli je to normální průběh nebo jestli mám nějaký problém,může to být známka přechodu? A dá se to krvácení něčím zastavit? Je mi 41 let a s ničím jiným problém nemám. Děkuji za odpověď.
Doktor ve Vašem okolí