Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kalcifikace v prsu, jde o nádor? - Nádory prsu - Diskuze

Kalcifikace v prsu, jde o nádor?

Kalcifikace v prsu, jde o nádor?

anonym  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý večer,
ráda bych vás poprosila o názor a vysvětlení zprávy p.doktorky:
Tabár IV.,BI-rads 3, v.s. benigní kalcifikace vlevo.
Ve zprávě dále bylo: heterodenzní typ mléčné žlázy, bez ložiskových změn, vlevo axilárně několik jemných kalcifikací spíše benigního vzhledu, bez lymfadenopatie.
UZ prsů:struktura žlázy je zhrubělá, přesvědčivé ložiskové změny nejsou patrné. Kontrola za 4 měsíce.
Může se jednat o nádor? Děkuji za odpověĎ. Ottová
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
v tuto chvílí tam není popsaný žádný nádor pí doktorka Vás chce opět vidět v krátkém intervalu aby viděla zda ten nález je stejný nebo se něco mění.Postup
je správný
Přejí Vám hezký den,
MUDr. Ilíč
podzimova  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chci požádat o váš názor a vysvětlení zprávy,oboustranně jemná kůže,žlázy nepravidelně rozptýleny v kombinaci s periduktální fibrosou a tukovou složkou,axilární zabíhání,nová ložiska nevystupují.V ŠIKMÉ PROJEKCI VLEVO V hk několik kalcifikací ve žláze,bez tvorby shluků či patologického jádrového stínu.Axily s fiziolog.LU.Heterodenzní žláza typu Tabár I ,vlevo axilárně ve žláze spíše benigní kalcifikace.BI RADS3 -pravděpodobně benigní MK vlevo,kontrolní MG 8/13.J edná se o nádor?Děkuji za odpověd Jindra
aneta123  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den, uz dlhsiu dobu pozorujem ze ma 10dni po menstruacii zacne boliet lavy prsnik na dotyk ziadnu hrcku ani ine zmeny som si na nom nevsimla len je bolestivy na dotky.z nastupom menstruacie to prestane,ale potom to zase zacne.neviem si to vobec vysvětlit.dakujem za odpoved
laura  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrz den,chci požádat o vaš názor a vysvetlení zprávy;RTG bočný sin-patol mikrokalcifikace jsou lokalizovány na rozhraní VřQ, ložisko benig.vzhledu je lokalizováno do ZHQ ,poblíže rozhraní.Jedná se o nádor dekuji za odpověd laura.

Související recenze a zkušenosti

Angelika 31.7.2023
Spokojený/á

pan doktor je velmi milý a sympatický, vysvětlil mi vše, co mě čeká. Jeho závěry jsem si ověřila u předního onkologa, byly stejné, takže mu plně důvěřuji. Teď jsem po operaci a čekám na nastavení léčby. Přeji všem brzké ... Více 

Registrovaný uživatel 14.10.2018
Spokojený/á

Perfektně odvedená operace bez známek zásadu po vyndání nadoru.

Doktor ve Vašem okolí