Karcinom prsu je v současné době nejčastějším zhoubným onemocněním žen na celém světě. Mezi vysoce rizikové faktory spojené s tímto nádorem patří věk nad 50 let, výskyt karcinomu na druhé straně nebo výskyt benigní léze v osobní anamnéze a také pozitivní rodinná anamnéza – výskyt karcinomu prsu v 1. příbuzenské linii. Nejdůležitější je včasná diagnostika, která může výrazně ovlivnit druh zvolené léčby.

Aktualizováno: 5.11.2008

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 14.10.2018
Spokojený/á

Perfektně odvedená operace bez známek zásadu po vyndání nadoru.

Navara 25.6.2018
Spokojený/á

K panu doktorovi chodím už skoro rok.Vynikající lékař.Úžasný a ochotný vše srozumitelně vysvětlit.Jsem naprosto spokojena a doporučuji všem. Citlivý přístup a vždy usměvavý.Je úžasné,že je s vámi od začátku až do konce l... Více 

2 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí