Karcinom prsu je v současné době nejčastějším zhoubným onemocněním žen na celém světě. Mezi vysoce rizikové faktory spojené s tímto nádorem patří věk nad 50 let, výskyt karcinomu na druhé straně nebo výskyt benigní léze v osobní anamnéze a také pozitivní rodinná anamnéza – výskyt karcinomu prsu v 1. příbuzenské linii. Nejdůležitější je včasná diagnostika, která může výrazně ovlivnit druh zvolené léčby.

Aktualizováno: 5.11.2008

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Po konzultaci s mamoložkou, onkologem a lékařem Sanusu HK mě dr. Stavropoulos opero- val na levém prsu.Jsem s výkonem velmi spokojená , zároveň i s jeho lidským ,milým jed- náním. Prostředí i sestrxy byly velmi příjemn... Více 

Nádory prsu

88% spokojeno. 17 recenzí pacientů.

Doktor ve Vašem okolí