Pooperační léčba rakoviny prsu

Pooperační léčba rakoviny prsu

Pavel.  |  návštěvník  |  Praha
Moje partnerka je po operaci nádoru DCIS grade2 neinvazní uzlina negativní.Navrhovaná léčba ozařování ,TAMOXIFEN. Proč když je nádor zachycen včas a riziko snížení kvality života léčbou je možná horší než návrat nádoru?1)Nežádoucí možné projevy léčby TAMOXIFENEM se vyskytnou u každé ženy?U kolika procent žen?2)Pokud se vyskytnou trvají po celou dobu léčby nebo je naděje,že po čase odezní?Nevratné následky ozařování,možné poškození plic,srdce a zmenšení prsu je vždy nebo jen u určitého procenta žen?Proč se nebere v úvahu u nádorů zachycených včas,když žena je nadále pod kontrolou zda nepřevažují rizika následné léčby? S.
MUDr. Petra Garnolová, klinický onkolog  |  Premium member  |  Klinická onkologie  |  Praha
  • 9 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
Máte řadu zcela oprávněných otázek. Myslím, že nejlepší by byla konzultace v mé ambulanci, kde vše probereme. Objednat se můžete na č  7773... Zobrazit číslo 777308687  Telefon nejlépe zavolejte zítra dopoledne.
Dr. Garnolová
Www.onkologie-praha.cz

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Před operací mi pan doktor vše pěkně do podrobna vysvětlil. Z jeho přístupu jsem byla tak psychicky uklidněná a za to mu patří veeeelké poděkování. Zákrok dopadl na výbornou. Velmi příjemný člověk. Pe... Více 

Marie2 30.6.2018
Spokojený/á

Pro zhoubný nádor v prsu jsem byla poslána onkologem k MUDr. Sukovi. Již při první návštěvě byl velmi příjemný, jeho profesionální přístup mě zaujal. Potěšilo mě i to, že na rozdíl od jiných lékařů j... Více 

1 Like
Doktor ve Vašem okolí