Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pooperační léčba rakoviny prsu - Nádory prsu - Diskuze

Pooperační léčba rakoviny prsu

Pooperační léčba rakoviny prsu

Pavel.  |  návštěvník  |  Praha
Moje partnerka je po operaci nádoru DCIS grade2 neinvazní uzlina negativní.Navrhovaná léčba ozařování ,TAMOXIFEN. Proč když je nádor zachycen včas a riziko snížení kvality života léčbou je možná horší než návrat nádoru?1)Nežádoucí možné projevy léčby TAMOXIFENEM se vyskytnou u každé ženy?U kolika procent žen?2)Pokud se vyskytnou trvají po celou dobu léčby nebo je naděje,že po čase odezní?Nevratné následky ozařování,možné poškození plic,srdce a zmenšení prsu je vždy nebo jen u určitého procenta žen?Proč se nebere v úvahu u nádorů zachycených včas,když žena je nadále pod kontrolou zda nepřevažují rizika následné léčby? S.
MUDr. Petra Garnolová, klinický onkolog  |  Basic member  |  Klinická onkologie  |  Praha
  • 3 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
Máte řadu zcela oprávněných otázek. Myslím, že nejlepší by byla konzultace v mé ambulanci, kde vše probereme. Objednat se můžete na č XXXXXXXXX nejlépe zavolejte zítra dopoledne.
Dr. Garnolová
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Angelika 31.7.2023
Spokojený/á

pan doktor je velmi milý a sympatický, vysvětlil mi vše, co mě čeká. Jeho závěry jsem si ověřila u předního onkologa, byly stejné, takže mu plně důvěřuji. Teď jsem po operaci a čekám na nastavení léčby. Přeji všem brzké ... Více 

Registrovaný uživatel 14.10.2018
Spokojený/á

Perfektně odvedená operace bez známek zásadu po vyndání nadoru.

Doktor ve Vašem okolí