Menstruace 2x do měsíce

Menstruace 2x do měsíce

Marfule15  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je normální když jsem menstruaci dostala 3.5.2010,skončila mi to 9.5.2010 a 26.5.2010 jsem ji dostala znova.Pravidelně ji mám už tři roky a tohle se ještě nestalo.Děkuji za odpověd
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Zkrácení cyklu na 24 dní není nic mimořádného. Jde o normální stav.
MUDr. Jan Šulc
Viktoriegg  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám podobný případ jako slečna měla jsem první menstruaci 20.5. a skončila mi 25.5.
Další přišla včera 4.5. což je 10 dní od poslední menstruace silnější krvácení krev má tmavší barvu navíc kousky sraženin krve to není zas tak hrozný občas se mi to stává ale teď jsou to větší kusy než jindy
Mimi1955  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobr den
Mimi1955  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den
Před cca 3 lety jsem byla mimo děložně těhotna, museli mi okamžitě vzít P vaječníky od té doby mě při menstruací boly strašně břicho,v polovině menstruace mě chytí takové šílené bolesti a vraží mi to do celého těla obzvlášť L strana,menstruací mam zhruba 4-5 dni,pak 4-5 dni špiním,nevim co to muže být,
Prosím o radu
Dekuji
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

ano je to možné a po 24 dneche je to normální/21 až 35 dnů/

S pozdravem ,MUDr.Ilič
Erika  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, menstruaci jsem dostala 9.4. A 13.4 me skocila a 29.4 jsem ju dostala znova nevim co to je nikdy jsem to tak nemela
lenkavlkova  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 odpovědí
Ahoj vsem,

chtela bych se zeptat ohledne menstruace. Standardne ji mam 1x za 25-28dni. Tento mesic jsem ji ale dostala az 29den a byla jen jeden den. Pak "odesla" a o den pozdeji zase "prisla" ale jen na hodinku,dve a pak uz "zmizela" uplne. S pritelem planuejem malyho. Dik za vase rady.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

je třeba nejprvé udělat su tzv.těhotenský test a pak dle výsledku pokračovat dál,v případě že nejste těhotná je třba povést UZ vyšetření atd
v spolupráci s Vaším gynekologem,jinak nejedna se o žádnou závažnou poruchu prostě se to může stát.

Spozdravem,MUDr Ilič

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

Nikola  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den je začátek měsíce a já mám menstruaci a jeden den pak třeba dva dny ne a pak zase ji mám
Zuza  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Chci se zeptat. Beru antikoncepci a během 4 dnech jsem 2 krát dostala menstruaci, ale vždy na 1 den - pár hodiny. A nevím co by to mohlo znamenat. Moc děkuji za odpověď
Verča (19)  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli je normální když jsem dostala menstruaci 27.5 a skončila mi 31.5 byla silná.A 4.6 jsem ji dostala znovu a mám ji do ted je o mnohem silnější než kdykoliv předtím.Nikdy se mi to jestě nestalo.Děkuji za odpověd
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Doporučuji vám obrátit se s tímto problémem na svého gynekologa.
dr texl
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat.V lednu jsem jsme přestala brát antikoncepci téměř po 4 letech.cyklus jsem měla jako hodinky po 28 dnech.tento měsíc to mám ale po druhé přesně po 14 dnech od skončení 1 cyklu.je možné že se mi tělo teprve srovnalo po antikoncepci?o miminko se snažíme od ledna a stále nic.děkuji za odpověď Petra
peto  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den mala som do mesiaca dvakrat menstruaci prvu som mala dlkšiu a tu druhu par dni je mi 23 nevite prosim vas co to moze byt mavam aj bolesti bricha a pri curani ma to boli prosim vas o radu dekuji kruzova
uzel  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den mám menší problém 4.7 jsem měla měsíčky měla jsem je normálně týden ale potom 24.7 jsme je dostala zase je to normální? Ptám se protože tohle se mi ještě nikdy nestalo.
zdenička  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den tento mesic jsem dostala 3X menstuaci 5 az 11 potom 15 az 20 a ted 30 je to v poradku vzdy jsem mela pravidelny ciklus predem dekuji za odpoved
KIKA123  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
dobrej den chtela bych jse zeptat dne 16.9 jsem mnela menstruaci nikdy jsem s tim nemnela problemy.ale tet po prve jse mi stalo ze 2.10.jsem ji dostala opet a mam take slabsi bolesti podbriskem je to normalny. nebo muzu byt tehotna za odpoved dekuji
elis  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den , je mi 17 let a chtela jsem se zeptat co může byt pričinou, že normalne jsem mívala menstruačni cyklus 28 ale nedávno jsem ho dvakrát měla 21 a nakonec ted na posledy 14 ? začalo se mi to zkracovat po masážích zad . myslíte že to může spolu nějak souviset ? předem děkuji za odpověď :)

Míša  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den zajímalo by mě jestli je normální když jsem to dostala 30.10. Měla jsem to velmi slabě a krátce, a teď jsem to dostala dnes 18.11 antikoncepci u pár let neberu a je mi 22 let
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s.  |  Basic member  |  Benešov, Vlašim
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Vážená paní,
podle toho co popisujete je velmi pravděpodobné, že se u Vás vyskytuje nějaká hormonální porucha, která vyžaduje péči Vašeho obvodního gynekologa. Proto by bylo nejlepší se na něj obrátit.
S pozdravem
prim.MUDr.Matoušek
Gynekologicko-porodnice oddělení
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Ali  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den ,pred tydnem mi skoncila prvni menstruace a dnes ji mam zonvu je to normalni?
Dekuji za odpoved :)
Simona Stodolova  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
Dobry den mam takovi problem.Je mi 27let v listopadu jsem mela menstruaci jen 3dny a ted v prosincu mam dvakrat menstruaci.Vubec to nechapu mam to slabe a moc nekrvacim.Prosim o radu.Dekuji
Simona Stodolova  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
Je to jeste horsi dvakrat v mesici mesicky,potym caste moceni a stipani a ted se mi siri boky a strasne to boli.Co mam delat potrebuji radu a te se asi tady nedockam

Reakce na Simona Stodolova

anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Ahoj , chtěla bych ti poradit : Pivoňka červená - 100 g ,na stránce sanceprozdravi . cz , je tam vice směsí na takovýhle problémy . Přeji hodně štěstí .
Míša  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den mám dotaz: minulý měsíc jsem měla menstruaci 2krát v krátkém intervalu a to jedno velmi slabě dá se říct pár hodin jindy jí mám 5 dní a docela intenzivní s velkými bolestmi.... A pak jsem jí měla podruhé po několika dnech dá se říct že s normálním průběhem. Ale tento měsíc jsem to ještě nedostala, mívám to na začátku měsíce. Bolí mě prsa a bradavky... Hodně jím nezvykle hodně, jsem velice náladová, chodím velmi často na malou( čůrat). Mám jakési nechutenství co se týka sexu. Antikoncepci neberu, je mi 22 let. Mohl by mi někdo poradit co to může být děkuji.
Niki  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
ahoj chci se zeptat zdali nemohu byt tehotna mela jsem mesicky 3-7 a ted 27-29 cili dvakrat do mes.ale na konci to jsou jen 2 a pul dne no 2 pak jen slabe spineni toho pul dne.nikdy se mi to nestalo a o mimi se pokousime.tak jestli mam pockat nebo si mam udelat test?dekuji za odpoved.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
těhotenský test si můžete provést hned. Ale testujte první ranní moč.
prim MUDr Pavel Texl
Sandrushe11  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,chci se zeptat.. Měla jsem menstruaci,která mi začala 21.5.,skončila 28.5. a dnes je 4.6 a mám to znova... krvácím úplně normálně,jako při každé menstruaci (silně) a je mi 20 let.. Můžete mi poradit,kde je asi problém? děkuji předem za odpoveď...
Tynka97  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
je mi 16 let a už mám 17 dní zpožděnou menstruaci. Těhotná být nemůžu protože jsem ještě panna. Napadlo mě jestli to není tím že jsem měla minulý měsíc menstruaci 2x. Na začátku měsíce a na konci. Menstruace probíhala tak jako vždy. Můžete mi prosím někdo poradit kde by mohl být problém ?
Sandrushe11  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Zdravím..Mě se stalo také,že v 16 letech jsem měla menstruaci dvakrát v měsíci a pak jsem ji neměla celé dva měsíce =)...po těch dvou měsících jsem ji dostala a od té doby už se mi to nestalo=)
Diana25  |  návštěvník  |  Murcia
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Ahoj ja tohle mam uz asi 7 mesicu a ne to prestat
Diana25  |  návštěvník  |  Murcia
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Normalni a pak ta druha zacne asi 5 dny trva uz tohle trva 7 mesicu
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
diano a byla jste u lékaře?

Reakce na Lucie

Diana25  |  návštěvník  |  Murcia
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Jeste ne momentalne ziji ve spanelsku a pracuji tu tak trochu nemam cas
Anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den také mám dotaz. 9.1 jsem byla na preventivní prohlídce, bez utz. Jen zrcátko a pohmat rukou. Vše ok Menstruaci jsem měla 11.1 až 16.1 mívám ji tak cca 1,2 dny dřív či později. Teď 31. Jsem zacala jakoby druhou menstruaci, malinké bolestí v podbrz. N.bikdy jsem neměla dvě menstruace za měsíc. Po druhém porodu pravidelně každý měsíc koelm toho 10.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí