Hnědý výtok

Hnědý výtok

miska277  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, již asi týden mě tráví hnědý výtok a bolest na vaječnících (ta mě trápí již déle). S bolestí na vaječnících jsem byla již u gynekologa, ale mi řekl, že to může být způsobené cystou, ale za pár dní by to mělo přejít. Je to již skoro měsíc a bolest stále přetrvává. Mám docela strach, že by to mohl být nějaký zánět. Děkuji za odpověď, Michaela.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, ano, může se jednat o zánět, určitě navštivte gynekologa.
klapkaky  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den
je mi 15 let a mámhnědý výtok asi už 3 dny. Co to znamená? je to nějaký zánět? menstruaci mám doéstat až za 12dní. dříve jsem měla pouze světlý výtok. Mentruaci mám už asi už od 11 let.prosím poraďte mi.
předem děkuji za odpověď
Tera  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, užívám hormonální antikoncepci, ale každý měsíc ve STEJNOU DOBU se mi vrací pálení a svědění zevních rodidel a hnědočervený (s krví) tvarohovitý výtok. V antikoncepci začínám třetí (poslední) týden a v tuto dobu se mi tyto problémy opakují. Byla jsem s tím u gynekologa už třikrát, napsal mi Gynopevarylní čípky, potřetí i něco silnějšího. Prosím poraďte co by to mohlo být a jaká je příčina??? Děkuji za odpověd
MUDr. Jan Řičánek  |  Basic member
  • 29 odpovědí
Je zapotřebí rozlišit, zda krvácíte při užívání hormonální antikoncepce nebo máte zánět pochvy, případně máte současně obtíže z užívání HAK a zánětu pochvy. Doporučuji mikrobiologické vyšetření výtoku, ev. i zvážit změnu HAK. S pozdravem J. Řičánek
Jitka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
gynekolog mi po menším poranění vnějších rodidel (trhlinka po sexu) našel světlý kašovitý výtok a předepsal vaginální tobolky polygynax a oplachování řepíkem. Po třech dnech se tento výtok změnil na hnědý. Může být výtok z poranění, nebo by to mohl být jeden z příznaků těhotenství? Minulý měsíc menstruace nastoupila včas, beru HA.
Když si zavádím tobolky, přijde mi, že místa v pochvě je méně než obvykle, může to být způsobeno nějakým otokem z vnějšího poranění?
Předem děkuji za odpověď.
Anonym5  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, beru už 2roky HA,poslední 4dny mě trápí hnědý výtok,před týdnem jsem byla na klasicke prohlidcce u gynekologa a vše bylo v pořádku. O víkendu jsem měla pohlavní styk se svým přítelem a den na to začal hnědý výtok.Může to být něják spojeno s kvasinkama,mam je docela často a vrací se mi. Většinou sem to řešila gynopevarylem ,ktery vždy pomohl.Jeden den sem vynechala prášek,ale den na to jsem si vzpoměla a dobrala to.
Děkuji za odpověd
Jana
vikirufi  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den pred par dnema sem zacala brat antikoncepci menstreuaci sem mela vzdycky tak sest dni tat sem ji mela osm a jeste uplne rozhazenou treba ze sem ji rano nemela ae vecer jo muzou stim souviset ty prasky a co stim? kdyz uz mi tedy menstruace zkoncila tak se mi objevil hnedy vytok jen nekdy ae porad te co mam delat? dekuji
misinka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Včera jsem navštívila gynekoložku (poprvé),která mi vzala stěr.Den před prohlídkou jsem našla na kalhotkách krev,ale mens. jsem měla před týdnem.Krev byla jen jeden den a pak to přešlo na na hnědý a hustý výtok.
Je to něco moc vážného?
Michaela (12)
Monu  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den mam hnědý výtok a dostlala jsem na to prášky a chci se zeptat jestli během užívání těch léků mam normálně brát antikoncepci???děkuji za odpověď
Petra  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, beru pravidelne uz vic než rok antikoncepci. Dřív moje menstruaci provázely výtoky. Od té doby co mám přítele a spíme spolu výtoky zmizely. Ale dnes se mi objevil hnědý výtok a to mám týden před menstruací. Nevím co to znamená, myslím si, že mám nějakou infekci. Je to možné.Dekuji za odpověď. Petra
juju  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den,minuly mesic jsem mela cca4dny hnedy vytok takove karamelove barvy menstruace jen 2dny bezna 7dni a tento mesic bez menstruace(listopad)je mi 20let v 18ti mi zjistily endometriozu mam jedno dite a chci se zeptat jestly to nemuze souviset s endometriozou? atikocepci neuzivam a tak proto se bojim i dalsiho tehotenstvi i kdyz zadne priznaky nemam a s partnerem jsme na tohle opatrni ale stat se muze...ale myslim si ze asi jedna o nejaky zanet hodne trpim na zanety.dekuji za odpoved
libis  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 5 odpovědí
chtěla bych se zeptat co to je když mám hnědé hlenovité výtoky.Děkuji za vaší odpověd
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Hnědý výtok je slabé krvácení. Objevuje-li se společně s hlenem po dobu 1-2 dní, pouze 1x za cyklus, přibližně uprostřed cyklu - jde o ovulační krvácení a není to nic patologického. Objevuje-li se hnědý výtok častěji nebo trvá déle, jde již o abnormální stav a je třeba vše řešit s Vaším gynekologem.
MUDr. Jan Šulc

Reakce na NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

libis  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 5 odpovědí
Děkuji za vaši odpověd.Byla na gynekologii nasadil mě MICMIROR prej je to zánět.Mám ted bílé výtoky může to být těma bobulema?Vindová

Reakce na NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

libis  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 5 odpovědí
se omlouvám špatně napsala sou to vaginální globule Macmiror 500.Prej mám zánět.Vindova
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chci se zeptat jestli je normální, když poslední dobou při užívání HA mám tmavě hnědý výtok. Menstruaci jsem si posunula antikoncepcí,tak že jsem hned začala po dobrání 1.platíčka užívat druhé. Může to být způsobeno tímto?
Děkuji za odpověď
anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Zkuste se zeptat na sanceprozdravi.cz . Tam by Vám měli poradit.
anonym  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
ji 3 roky beru stejnou HA, vždy sem měla pravidelnou menstruaci, ale posledních měsíců jsem ji neměla vůbec ani výtoky nic. Dělala jsem si těhotenské testy a vyšli mi negativně. Později jsem byla na kontrole a když jsem todle řekla panu doktorovi, tak mi k tomu nic neřekl. Ted poslední 2 měsíce jsem měla tmavě hnědé výtoky i během užívání HA. Nevím co s tím a prosím o radu. Dkuji za Vaši odpověd.
Tereza  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, čekala jsem na menstruaci abych mohla začít brát prášky. Když jsem ji dostala tak jsem nasadila antikoncepsi ale krvácela jsem asi jen půl dne, pak jsem měla asi 2 dny takový hnědý výtok, který jsme nikdy předtím neměla, ale prášky jsem přesto brala pořád dál a pak už jsem neměla nic. Prášky jsem si brala poutze 3 dny a teď nevím, jesli mám brát prášky dál nebo je vynechat a počkat na menstruaci nebo co. Prosím poraďte, opravdu nevím co s tím. Děkuju za odpověď.
Tes  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám problém.Už dlouho jsem neměla menstruaci.Test na těhotenství jsem už dělala a byl negativní. Jeden den jsem měla menší krvavý výtok.Myslela jsem že to byla mestruace....ale ma menstruace je velmi silnější...druhy den jsem výtok měla ještě menší a pak uz vůbec.... Pokud to nebyla nějaká menstruace,tak menstruace se zatím nedostavila....
anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Mně pomohl čaj : http://www.sanceprozdravi.cz/obchod/product.php?id_product=121
anna  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 7 odpovědí
Dobrý den, mám dotaz včéra jsem byla na prohlídce na gynekologii. Odebral mi cytologii..udělal vyš.zrcadli a ultrazvukem. Řekl, že je vše v pořádku. Dnes jsem zjistila, že mám hlenovitý nahnědlý výtok, pálí mě. Nevíte co by to mohlo být? děkuji za odpověď.. Hezký den
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Nevím ,zdali berete antikoncepci.Nevím proč jste byla na gynekologii a vjaké fázi cyklu jste.Může se jednat o " hnědý výtok po vyš a odběru cytologie".Může se jednat o ovulační špinění.V případě krvácení při užívání HAK o krvácení z průniku.Nebo o projev patologie epitelu číku děložního atd.

Reakce na MUDr. Miloš Debnár

anna  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 7 odpovědí
Děkuji za odp. ne antikoncepci neberu. a cyklus čekám až přístí týden. Na gynekologii jsem byla na preventivní prohlídce.

Reakce na MUDr. Miloš Debnár

anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Dobrý den , mně pomohla směs bylin :
GAN QI YU JUE I. - Čaj při stagnaci Qi Jater
Přeji hezký den

Reakce na anickadol1

anna  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 7 odpovědí
Děkuji..za radu. Už je pryč. Hezký den
Veve12  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,
Chtěla jsem se zeptat..uz nějakou dobu mám silný zápach z pochvy a objevuje se občas i krev.Vubec nevím co by to mohlo byt..můžete mi prosim poradit?moc děkuji
TerisSs  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Zkuste si zajít i na vyšetření moči.. Mě také bolelo v podbříšku a měla jsem zánět močáku... :) Při tom jsem měla i výtok takže jsem šla taky první na gyndu.. Nevím jestli má výtok něco společného se zánětem močáku ale jistota je jistota :)
anna  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 7 odpovědí
Děkuji Teris.. Už jsem prošla antibiotiky.. :) Hezký den
Lucinka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobry vecer je mi 25 let a menstruaci mam dostat za deset dni nic me neboli nepali a zacala jsem mit hnedy vytok co by to mohlo byt dekuji za odpoved
Lucinka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Celou dobu se snazime z manzelem o miminko uz to trva pres 6let a furdt nic pan doktor rikal ze jsem na prosto v poradku nevim co mam delat predem dekuji za odpoved

Reakce na Lucinka

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Mírné špinění může znamenat mnoho věcí - od ovulace až po uhňizďování vajíčka. Pokud Vám to šest let nejde, nepřemýšlíte nad tím zajít na kliniku IVF? Je mnoho případů, když je všechno v pořádku, ale na klinice se pak přijde třeba na špatnou kvalitu vajíček, nebo mnoho jiných věcí, proč to nejde..
Boza  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Tady jsem našla nějake dobre informace, tak předávám, https://www.gynella.com/blog/je-duvod-k-obavam-kdyz-se-objevi-hnedy-vytok/ snad to pomuze:O)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí